Харьков и область.

Dieses Thema im Forum "Де копати?" wurde erstellt von Legion13, 22. Juli 2006.

  1. Check.Ua

    Check.Ua Oberleutnant

    Доброго дня.Вибачаюсь за флуд, але цікаво.А що за емблема,чи петлиця знайдено вами. На фото не зрозуміло.
     
    1. (в наличии 5 шт.)
      Совок лопатка тм Fiskars нова пластикова відмінно для пошуку на пляжі. Ціна за 1 шт.
      300 грн.
    2. Старательский лоток D26cm..
      279 грн.
    3. 100 грн.
    4. Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction/alex-fison.134997/ Подписывайтесь на м...
      850 грн.
    5. Утримувач для ліхтарика або пінпоінтера - надійне та компактне кріплення дозволяє закріпити, наприкл...
      115 грн.
  2. Лёхаdj

    Лёхаdj Gefreiter

    Beiträge:
    45
    Ort:
    Земля
    Ось ближче але я ще не чистив сам не розумію що це. IMG_20251004_160832.jpg
     
    СЛАВА!, XAPbKOB, -volod- und 6 anderen gefällt das.
  3. Лёхаdj

    Лёхаdj Gefreiter

    Beiträge:
    45
    Ort:
    Земля
    Вибачаюсь почистив щоб було краще видно
     

    Images:

    IMG_20251004_183700.jpg
    IMG_20251004_183748.jpg
    СЛАВА!, Slavon12M, -volod- und 11 anderen gefällt das.
  4. Check.Ua

    Check.Ua Oberleutnant

    Виставте в розділі "Знахідки" в темі "Медалі і знаки". Я думаю там роз'яснять все по знахідці.
     
    Лёхаdj gefällt das.
  5. SkyGate

    SkyGate Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    40
    Beiträge:
    3.136
    Ort:
    Харків
    Щось із цієї теми (сучасна Юрка)

    upload_2025-10-4_19-11-43.png
     
    СЛАВА!, duke6kirill, Ay Jay und 7 anderen gefällt das.
  6. БОЧИК

    БОЧИК Oberleutnant

     

    Images:

    Screenshot_2025-10-04-19-11-52-485_com.android.chrome.jpg
    СЛАВА!, Pyro, TANKIST777 und 7 anderen gefällt das.
  7. XAPbKOB

    XAPbKOB Obergefreiter

    Beiträge:
    62
    Ort:
    UA
    Доброго!Весь день по лескам сегодня бродил -тишина...под вечер насыпало..))
     

    Images:

    IMG_20251004_210333_308.jpg
    IMG_20251004_210332_819.jpg
  8. Galin41

    Galin41 Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    153
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    330
    Beiträge:
    1.172
    Ort:
    м.Харків,
    Доброго дня камрады!
    Пару выходов на пляж Безлюдовки, без сюрпризов, колдичество монет удивляет))
    сегодня попался там мал. крестик без проб, но на вид серебро, странное крепление - может кто встречал подобное?
     

    Images:

    пляж Безлюдовка1 29.09.2025.jpg
    0-02-05-a21c5df6f30b1821dbab3391e941849a4f21dd1f7803df84dbafabd7713627f1_2a425aaaecd035bb.jpg
    0-02-05-6477309aafd98f633cd12753443bee732064244d8a329aa497a61c47b56aca33_1b715854b06a6fbb.jpg
    пляж Безлюдовка 05.10.2025.jpg
  9. SkyGate

    SkyGate Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    40
    Beiträge:
    3.136
    Ort:
    Харків
    Вітаю. Сьогодні продовжив ковирятися в лісі з минулого виходу. Результат вже повеселіше, хоча від польових ще далекий.
     

    Images:

    photo_2025-10-05_21-01-18.jpg
    photo_2025-10-05_21-01-15.jpg
  10. -volod-

    -volod- Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    568
    Ort:
    харьков
    Доброго шановнi ! Трiшки накопав . Може хтось знаю з чого чавунна фурнетура ? З повагою !
     

    Images:

    PXL_20251006_064027642.jpg
    PXL_20251001_081043673.LONG_EXPOSURE-01.COVER.jpg
    Slavon12M, WERWOLFE, viking38 und 14 anderen gefällt das.
  11. SkyGate

    SkyGate Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    40
    Beiträge:
    3.136
    Ort:
    Харків
    Або таке, або зі скрині.
     

    Images:

    upload_2025-10-6_10-6-4.png
  12. -volod-

    -volod- Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    568
    Ort:
    харьков
    Дякую ! Шукав в пiчному приладдi i виявилось не там .:beer:
     
  13. starscrin

    starscrin Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Beiträge:
    548
    Ort:
    Украина
    Короткий забег по полянкам и чуть интересного среди кучи шмурда.
    20251006_142501.jpg 20251006_142609.jpg

    Хто стрiляв ? :p
     
  14. ILVGdude

    ILVGdude Gefreiter

    Beiträge:
    41
    Ort:
    Слобожанщина
    Сьогодні повернувся на те поле біля річки пахане, щось ходив - та не багато, чермет на металобрухт, але трапилась знову копійка та щось схоже на кулю, але якась маленька дуже
    IMG_20251006_205618_618.jpg 20251006_232908.jpg
    Закинув копійку в мило, наче щось можна витянути ще, але то так, аби хоч прочитати якого року. Ще купа кераміки було мабуть з початку 20 століття, але так і не трапилось нічого, можливо до мене камради встигли щось ще знайти
     
    WERWOLFE, HellHound, Pyro und 6 anderen gefällt das.
  15. VitalicBondarchuk1974

    VitalicBondarchuk1974 Major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    55
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    100
    Beiträge:
    2.925
    Похоже 22лр . Мелкашка. По фото нарез старого образца ( совок еще)
     
    SkyGate, Hirurg ss, ILVGdude und 2 anderen gefällt das.
  16. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    22 lr, мілкашка.
     
  17. Залишилось служити десь з тиждень. Підкажіть у ЛП вже не страшно копати?
     
    Hirurg ss gefällt das.
  18. sergant33

    sergant33 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Beiträge:
    1.128
    Ort:
    Ukraine. District 21
    Вибачаюсь, але тобі після служби, невже є щось страшне?:)
     
    БОЧИК und 2r0ck gefällt das.
  19. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Трохи за декілька днів відпустки.
     

    Images:

    20250928_132249.jpg
    20250928_132301.jpg
    20250928_134305.jpg
    20250928_134328.jpg
    20250928_134338.jpg
    20250928_134800.jpg
    20250928_140046.jpg
    20251006_100034.jpg
    20251006_103214.jpg
    20251006_105454.jpg
    20251006_120232.jpg
    СЛАВА!, Roma777, Slavon12M und 26 anderen gefällt das.
  20. На перших двух фото одна й та сама монета? Чи 2 рiзних?
     
  21. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Одна й та сама.
     
  22. Боюсь різних мін. Переді мною капітан вийшов, так на лєпесток і нога майже по коліно. Коли вони встигли їх туди закинути, бо багато разів там ходили.
     
    sergant33 gefällt das.
  23. Гріти до червоного, майже прозорого. Після охолодження трохи розинути, й так декілька разів. Якщо почне тріскатися, зупинитися.
     
    БОЧИК gefällt das.
  24. БОЧИК

    БОЧИК Oberleutnant

    Та уже все ,интерес пропал,,да она того и не стоит.
     
  25. БОЧИК

    БОЧИК Oberleutnant

    Всем привет.Был сегодня и в лесу и на поле.
     

    Images:

    IMG_20251008_141541.jpg
    IMG_20251008_141529.jpg
    IMG_20251008_134316.jpg
    IMG_20251008_134307.jpg
    IMG_20251008_115831.jpg