Куплю карабін пістолет на co2

Тема у розділі 'Куплю пневматику', створена користувачем Hunter0878, 2 жов 2025.

  1. Продавец Hunter0878

    Hunter0878 Oberschütze

    Повідомлення:
    67
    Адреса:
    Україна
    Бюджет до 10к розгляну всі варіанти здебільшого цікавлять бу
     
    1. (в наявності 4 шт.)
      Шарики гамо 250 шт в коробке,кал 4.5 мм , цена за упаковку
      160 грн.
    2. Ложе резано но кусок есть все на фото с какой модели не в курсе
      500 грн.
    3. (в наявності 25 шт.)
      Пулі Kandar калібр 5.5 мм Нові Калібр 5.5 мм Вага 1 г Кількість 250 шт Форма півкруглі
      265 грн.
    4. (в наявності 17 шт.)
      Пулі Oztay в жестяній банці калібр - 4,5 мм вага - 0,51 г кількість - 500 шт В наявності більше 20 р...
      165 грн.
    5. (в наявності 2 шт.)
      Ремкомплект 6 колец мр 654
      200 грн.
  2. Andrii Domanskyi

    Andrii Domanskyi Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    45
    Так купіть собі новий Artemis CP2, він відповідає всім вашим побажанням
     
    Blach Fox та sohey подобається це.
  3. Продавец Hunter0878

    Hunter0878 Oberschütze

    Повідомлення:
    67
    Адреса:
    Україна
    Дивіться можливо саме не артеміса взяти а щось інше, просто маю псп а хочу щось компактне і щоб не треба було собою
    Насоса чи компресора таскати на балончиках набагато зручніше було б, хотілось би щоб на 50 метрів можна було попасти в мішень і цього достатньо
     
    Andrii Domanskyi подобається це.
  4. Кондор тайм

    Кондор тайм Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    248
    Адреса:
    Украина
    А,ну если с пистолета на полтос да в цель,то конечно.... Все возможно.Все-таки к этим задачам ближе карабин.
     
    Hunter0878 та sohey подобається це.
  5. sohey

    sohey Feldwebel

    Повідомлення:
    877
    Адреса:
    Миколаїв
    Кислота,то для літа
    Для прикладу:
    160-170мс 0.5 гр ,на 208мм стволі
    190-200 мс 0.5 на 450мм стволі
    За умови +30С
    Можете пошукати умарекс,артеміс,діана,мабудь все...
     
    Останнє редагування: 2 жов 2025
  6. Продавец Hunter0878

    Hunter0878 Oberschütze

    Повідомлення:
    67
    Адреса:
    Україна
    Вони розгону якомусь піддаються ?
     
  7. smtar

    smtar Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    787
    Адреса:
    Львів Україна
    Там малий тиск на холоді,щось біля 60атм
     
  8. ViktorV.

    ViktorV. Oberschütze

    Повідомлення:
    29
    Адреса:
    г. Святогірськ ... Київ..
    У кислоти тиск
    мах...47 атм.
     
  9. sohey

    sohey Feldwebel

    Повідомлення:
    877
    Адреса:
    Миколаїв
    То на жарі 60 бар
     
  10. sohey

    sohey Feldwebel

    Повідомлення:
    877
    Адреса:
    Миколаїв
    Замовте у майстрів виріб зі зміними резіками,по типу хатсана чи спортивних і буде щастя
     
  11. 4ittter

    4ittter Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.097
    Адреса:
    Аквітанія
    Або резервуар з підігрівом для СО2))