Куплю карабін пістолет на co2

Dieses Thema im Forum "Куплю пневматику" wurde erstellt von Hunter0878, 2. Okt. 2025.

  1. Продавец Hunter0878

    Hunter0878 Oberschütze

    Beiträge:
    67
    Ort:
    Україна
    Бюджет до 10к розгляну всі варіанти здебільшого цікавлять бу
     
  2. Интересные лоты

    1. Виробник Турція. Пружина газова. Заявлена швидкість 380м/с. Прицільна планка + мушка. База кріплення...
      8400 грн.
    2. В гарному стані
      15000 грн.
    3. Стволик с удлинителем мр 654 сер 20-28 самодельный удлинитель нарезной
      750 грн.
    4. условно б у .пульки почти полные баночки,сигнал охотника ракетки под замену капсуль ,холостые лежалы...
      400 грн.
    5. (в наличии 10 шт.)
      Манжета поршня пневматичної гвинтівки B3 ( B3-1/B3-2/B3-3/WF600) Kandar та інші в лоті 1 шт.
      85 грн.
  3. Andrii Domanskyi

    Andrii Domanskyi Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    45
    Так купіть собі новий Artemis CP2, він відповідає всім вашим побажанням
     
    Blach Fox und sohey gefällt das.
  4. Продавец Hunter0878

    Hunter0878 Oberschütze

    Beiträge:
    67
    Ort:
    Україна
    Дивіться можливо саме не артеміса взяти а щось інше, просто маю псп а хочу щось компактне і щоб не треба було собою
    Насоса чи компресора таскати на балончиках набагато зручніше було б, хотілось би щоб на 50 метрів можна було попасти в мішень і цього достатньо
     
    Andrii Domanskyi gefällt das.
  5. Кондор тайм

    Кондор тайм Stabsgefreiter

    Beiträge:
    248
    Ort:
    Украина
    А,ну если с пистолета на полтос да в цель,то конечно.... Все возможно.Все-таки к этим задачам ближе карабин.
     
    Hunter0878 und sohey gefällt das.
  6. sohey

    sohey Feldwebel

    Beiträge:
    877
    Ort:
    Миколаїв
    Кислота,то для літа
    Для прикладу:
    160-170мс 0.5 гр ,на 208мм стволі
    190-200 мс 0.5 на 450мм стволі
    За умови +30С
    Можете пошукати умарекс,артеміс,діана,мабудь все...
     
    Zuletzt bearbeitet: 2. Okt. 2025
  7. Продавец Hunter0878

    Hunter0878 Oberschütze

    Beiträge:
    67
    Ort:
    Україна
    Вони розгону якомусь піддаються ?
     
  8. smtar

    smtar Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    16
    Beiträge:
    787
    Ort:
    Львів Україна
    Там малий тиск на холоді,щось біля 60атм
     
  9. У кислоти тиск
    мах...47 атм.
     
  10. sohey

    sohey Feldwebel

    Beiträge:
    877
    Ort:
    Миколаїв
    То на жарі 60 бар
     
  11. sohey

    sohey Feldwebel

    Beiträge:
    877
    Ort:
    Миколаїв
    Замовте у майстрів виріб зі зміними резіками,по типу хатсана чи спортивних і буде щастя
     
  12. 4ittter

    4ittter Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    1.097
    Ort:
    Аквітанія
    Або резервуар з підігрівом для СО2))