На визначення

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Атттила, 27 вер 2025.

  1. Атттила

    Атттила Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    53
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    119
    Повідомлення:
    1.863
    Адреса:
    Київ, Україна
    Вітаю, знайшли на горищі, де такі використовувалися, я так розумію, це Німеччина???
     

    Images:

    20250927_171041.jpg
    Tartar, minitarn3838, Bangalor та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. 4шт стойки для палатки Вермахт, сс
      2000 грн.
    2. Фляга італійська зразка 1935 року. Не тече, кришка воду тримає, можна використовувати за призначення...
      750 грн.
    3. Флакон с жидкостью для дегазации оружия WAFFENENTGIFTUNGSMITTEL. Отличное состояние. Жидкость не выл...
      300 грн.
    4. Порохівниця з рогу старовинна вінтажна виробництва Франціі. Ріг цілий,без тріщін.
      850 грн.
    5. Бінокль виробництва Франціі Лінзи треба мити для ідеального зображення. Продаю як під відновлення.,н...
      450 грн.
  3. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    58
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    104
    Повідомлення:
    5.436
    Адреса:
    Україна
    Доброго!
    9х19 мм часів Холодної війни, бундесвер, 1971 рік. Вангую, від союзників надійшли:).
    ec39ec5db12b6bd41efd3f932f1113a09095e471_2_1380x2604.jpeg
    По коду виробника Ваших (DNG) нажаль не підкажу, можливо хтось із камрадів знає.
    З повагою,
     
    Fentos, Tartar, Nielssen та 3 іншим подобається це.
  4. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    58
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    104
    Повідомлення:
    5.436
    Адреса:
    Україна
    Чорна крапка на Вашій упаковці - проста куля із свинцевим або сталевим осердям.
    signal-2025-08-10-20-35-47-867.jpg
     
    флегМАТ, LySS, Nielssen та 2 іншим подобається це.
  5. Ходер

    Ходер Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.947
    Адреса:
    Україна
    вітаю, "граждане купите патроносы, помотрите ноги мои босы" ...виробник dinamit nobel"
     
    LySS, TarASha, Montigomo та 2 іншим подобається це.
  6. Атттила

    Атттила Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    53
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    119
    Повідомлення:
    1.863
    Адреса:
    Київ, Україна
    Що ви пишете, не зрозумів нічого
     
  7. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    7
      продані:
    86
    Повідомлення:
    3.092
    Адреса:
    Дике поле, широкий гай.
    То каламбур
     
    LySS подобається це.
  8. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    58
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    104
    Повідомлення:
    5.436
    Адреса:
    Україна
    Впевнені? Я за Нобель теж спочатку подумав, але, наскільки мені відомо, Dynamit Nobel AG використовувало маркування DAG, і не лише для 9мм. Хоча, можливо, у ТС ранні, х.з.
    https://www.progun.de/marketplace/~schaefte/yegqgtux_dynamit_nobel_pistolenmunition-platz.html
    g546x70n.jpg
    Screenshot_20250927-183155.jpeg weichker 762nato-b.jpg_thumbnail0.jpg e6f81d992d7c499ce2b6dc5969e655043873c0af_2_1380x1498.jpeg cc85dc22892311f6f03c68fded5dc73edbbed294.jpeg
     
    Nielssen, TarASha та duke6kirill подобається це.
  9. Атттила

    Атттила Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    53
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    119
    Повідомлення:
    1.863
    Адреса:
    Київ, Україна
    Дякую, за допомогу, трошки розібрався)
     
    Bangalor подобається це.
  10. Атттила

    Атттила Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    53
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    119
    Повідомлення:
    1.863
    Адреса:
    Київ, Україна
    А де могли використовуватися, під ПМ?
     
  11. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    58
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    104
    Повідомлення:
    5.436
    Адреса:
    Україна
    До ПМ йдуть інші патрони, 9х18.
    Ваші можуть використовуватись до усіх пістолетів і пістолетів-кулеметів під 9х19 NATO /9х19 Luger.
     
    флегМАТ, Атттила та turist1967 подобається це.
  12. Атттила

    Атттила Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    53
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    119
    Повідомлення:
    1.863
    Адреса:
    Київ, Україна
    Дякую, кому цікаво звертайтесь
     
  13. Ходер

    Ходер Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.947
    Адреса:
    Україна
    ....подходи пихота и матросьі....(с)
     
    Baklagan80 подобається це.