XP Deus II з мультичастотою FMF.

Discussion in 'Техніка для пошуку' started by Motohobiman, Oct 27, 2021.

  1. KosG17

    KosG17 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Messages:
    1,038
    Location:
    Ukraine
    Хлопці, то шо? Ніхто не ходив ще з тройкою?
     
  2. Интересные лоты

    1. Оновлена версія пінпоінтера GP Pointer виробництва SHRXY ІІ. Унікальна прошивка і плата пінпоінтера,...
      800 грн.
    2. Видео: www.youtube.com/watch?v=9gZZJPkMufc Основные характеристики: Чувствительность на пятак - до...
      800 грн.
    3. Ручний металошукач пінпоінтер підводний GP-Pointer GT-110 чорний Хороша чутливість як на малі, так і...
      700 грн.
    4. Кобура для миниметаллоискателя , пинпоинтера на пояс. Идеально подходят для пинпоинтеров моего произ...
      200 грн.
    5. Тренчик он же непотеряйка он же пружинка он же страховка. Сделан из нейлона (один из самых прочных...
      140 грн.
  3. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Messages:
    601
    Location:
    Центр України
    Пробував загрузити чомусь не загружаєтьтся,видає що комп не бачить пристрій..
     
  4. KosG17

    KosG17 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Messages:
    1,038
    Location:
    Ukraine
    Поміняйте порт, бажано не фронтальний, і потушіть антивірус.
     
  5. KosG17

    KosG17 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Messages:
    1,038
    Location:
    Ukraine
    От такий відос, для роздумів
     
  6. Geb_btc

    Geb_btc Oberschütze

    Messages:
    16
    Location:
    Украіна
    Привіт! Спробував уже декілька бет, і на 11 котушці, якого вау ефекту не помітив. По вологому грунту дуже не стабільно працює. Поки більше бажання відкотитись на 2 версію на жаль.
     
    KosG17 and Pyro like this.
  7. KosG17

    KosG17 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Messages:
    1,038
    Location:
    Ukraine
    Мені 2 не зайшла, повернувся на 0.71
     
  8. 111de3

    111de3 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    61
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    113
    Messages:
    182
    Location:
    Украина
    та що ж це ,ніхто яйцоБлондою не ходе?)
    бо у мене уже від 28 рука заморюється)
     
  9. KosG17

    KosG17 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Messages:
    1,038
    Location:
    Ukraine
    Та ну...)))
     
  10. Geb_btc

    Geb_btc Oberschütze

    Messages:
    16
    Location:
    Украіна
    Всім привіт! Зрозуміло вже що по блонді новин не буде... Підкажіть, чи ходить хто з лаптем, чи є відчутна різниця між 34 і 28?
    Натрапив на КР, але відчуття ніби глибини не вистачає, і важко відрізнити умовно ніж і гвіздок, звучать буквально однаково. Може якийсь лайфхак є, як з деусом чорні метали копати?
     
    111de3 likes this.
  11. 111de3

    111de3 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    61
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    113
    Messages:
    182
    Location:
    Украина
    ну підняти трохи дискрім,щоб мілке залізо відсіювало,а більше пролазило,візьміть ту і ту ціль пограйтеся з налаштуванням,може до чогось і дойдете.
     
    Шукач. perv likes this.
  12. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Messages:
    601
    Location:
    Центр України
    Будуть звучати однаково тому що виготовлені з високовуглеродистої сталі,якщо мова про квадратні хуторські гвіздки.Нічого ви там не накрутите скільки не крутіть,в даному випадку кращий дискримінатор то лопата.
     
  13. Travesil

    Travesil Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,430
    Location:
    Украина
    У гвоздя и ножа ВДИ одинаково? Может перегруз поставить на 3 и нож будет звучать громче. А если Вди разное закрыть сектор гводя или озвучку на нож сделать звонче.Что бы понять что нужно сделать возмите два предмета и дома изучите разницу .
     
  14. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Messages:
    601
    Location:
    Центр України
    Може в теорії воно і так,а може ні,тільки навіщо ото ті танці з бубнами коли в цікавих місцях треба копати всі підозрілі сигнали..якось на старому середньовічному хуторі копнув шматок залізного горщика,він таким гарним кольором сигналив шо гріх було не копнути..наступний сигнал був такий самий колір,копнув а там закладушка з ортів...правда прилад був не Деус а Вайтс з вді від Ніксата,там багато не покрутиш,включив,виставив баланс і копай.
     
  15. kopboy78

    kopboy78 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    701
    Location:
    Сумщина
    Всим добра і миру.Скажіть мені будь-ласка ніхто не мостив через перехідник до вс 6 миниколонку?Або ж модуль до беспровідних навушників.Завчасно дякую.
     
    Travesil likes this.
  16. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Messages:
    601
    Location:
    Центр України
    В камрада проблема не може ходити з навушниками,проблема з вухами,прострілює в вуха,від того боляче.колись простудив,то він вчепив колонку на комірець і так ходить уже четвертий рік,прилад Деус 1 лайт.
     
    kopboy78 likes this.
  17. kopboy78

    kopboy78 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    701
    Location:
    Сумщина
    Колонку портативну з живленням ,та підсилювачем.Бо звичайна думаю швидко розряде уші.
     
  18. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Messages:
    601
    Location:
    Центр України
    Та ні,звичайний динамік,колись продавались вони ,по моєму на Фортуні,підключив до блочка вух,блочок в нагрудний карман,а динамік на комірець чіпляє і так ходить уже чотири роки і знахідки знаходить.
     
  19. Travesil

    Travesil Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,430
    Location:
    Украина
    Нужно узнать сопротивление на наушниках без блока и подобрать динамик. У меня на Deus 1 16 Oм. Когда то снял динамик 36 Ом с наушников и приклеил его к плате. Ток не понятно зачем саморезы .Видно контакт с проводками от динамика. А динамик приклеил на пластмассу от сигнализации типа рупор для усиления звука. Так и не пользовался. Попробовал включить . Если поставить в карман нагрудный слышно слабо при максимальном громкости. При ветре не будет слышно в тихую погоду слушать можно. Сколько будет работать по времени не могу подсказать.

    изображение_viber_2025-09-16_22-32-46-900.jpg изображение_viber_2025-09-16_22-31-28-284.jpg
     
    Шукач. perv likes this.
  20. Geber

    Geber Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    16
    Messages:
    1,917
    Location:
    Харьков
    Видос о том как окупить блондинку за один выход.
     
  21. dominator343

    dominator343 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Добре що розмістили це відео - в Олексія буде більше підписників. Гарний дядько, прикольно знімає та розповідає!
     
    Geber likes this.
  22. TANKIST0168

    TANKIST0168 Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    1,065
    Location:
    Полтавская обл.
    Вже виходів біля 10-ти зробив на крайній прошивці. Котушка чорна 28. На мульті пакет 40 і не включаю бо дуже шумно від грунта не підлаштуватися. Але і на нижчих пакетах стабільності не бачу. В кого як? Бо вже і не знаю на що грішити. Чі на прошивку чі "криво" стала. Бо на раніших ходив на чкйці 98-99 грунт норм відлаштовувався а на цій постійні спрацювання в кінці маху.
     
  23. KosG17

    KosG17 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Messages:
    1,038
    Location:
    Ukraine
    Таки 0.71.....
     
    Gviga likes this.
  24. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Messages:
    601
    Location:
    Центр України
    Треба вертатись..З нею було більше знахідок.
     
    KosG17 likes this.
  25. Travesil

    Travesil Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,430
    Location:
    Украина
    Может увеличили мощности TX на последней прошивке поэтому начал вылазить грунт. Нужно вернутся на старую и если прибор опять начнет тихо работать то точно что то накрутили производители в последней.
     
  26. KosG17

    KosG17 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Messages:
    1,038
    Location:
    Ukraine
    Я вже...
     
    Gviga likes this.