Наган

Тема у розділі 'Реставрація знахідок', створена користувачем Олександр Сидорук, 7 вер 2025.

  1. Олександр Сидорук

    Олександр Сидорук Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    29
    Добрий день усім . Купив собі копаний наган . Маю бажання відреставрувати але опиту в реставрації нуль . Допоможіть будь ласка що перше зробити
     

    Images:

    IMG_20250902_192846_(1080_x_1080_піксель).jpg
    IMG_20250902_193135_(1080_x_1080_піксель).jpg
    IMG_20250902_192959_(1080_x_1080_піксель).jpg
    IMG_20250902_193018_(1080_x_1080_піксель).jpg
    IMG_20250902_193027_(1080_x_1080_піксель).jpg
    IMG_20250902_193035_(1080_x_1080_піксель).jpg
    IMG_20250902_192946_(1080_x_1080_піксель).jpg
    IMG_20250902_192904_(1080_x_1080_піксель).jpg
    663 та SubSailor подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 1 шт.)
      Німецька кокарда. Нуляча! Метал - цинк. На металі легкий поверхневий окисел.
      600 грн.
    2. Погони рядового Люфтваффе. Стан!
      3700 грн.
    3. Орел ,нагрудный, офицерский. Ранняя , довоенная модель. Ручное шитье, серебрянная канитель. Цена : 5...
      5400 грн.
    4. Оригінальний копаний орел СС з клеймом. Матеріал цинк. Залишки морозного сріблення. Крила лікувались...
      3675 грн.
    5. Белая хбэшная гимнастёрка нквд. Штампов нет, предыдущий владелец удалил петли для погон, носил её, в...
      3000 грн.
  3. Рихард

    Рихард Oberstleutnant

    Повідомлення:
    5.270
    Адреса:
    Одесса, Украина
    Очистити - електроліз або розчин лимонної кислоти
     
    663 та Олександр Сидорук подобається це.
  4. Abushik70

    Abushik70 Gefreiter

    Для начала разрядить ;)...
     
    663 та Олександр Сидорук подобається це.
  5. Олександр Сидорук

    Олександр Сидорук Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    29
    вже вийняв і деактивував просверленням . стволик просверлив в двух місцях і вставив штивти
     
    Моби_002 та 663 подобається це.