Будні і побут копаря

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Oprishok, 29 фев 2012.

  1. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.442
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :confused: да ..ваша правда..:rolleyes:а все через пропуски засідань клюбу :smile_8:
    Ситуація вельми неприємна :smile_6:
    Наче і в клюбі а наче і ні :D:D:D
     

    Изображения:

    Screenshot_20250819_170951_Facebook.jpg
    Хейль, гринго80, ДВ762 и 2 другим нравится это.
    1. (в наличии 2 шт.)
      Штани Army Combat Pants Gen 2 Стан: Нові. Розмір MRegular Пояс 45 Довжина 106 см
      4100 грн.
    2. Нові,розмір M/R-довжина 110,пояс-43
      3800 грн.
    3. Назва - ACU Стан - вживаний, хороший Матеріал - PolyCotton Ripstop (50% нейлон, 50% бавовна) Компле...
      563 грн.
    4. (в наличии 2 шт.)
      В комплекті Вогнестійка термобілизна (штани-кальсони) UNITED JOIN FORCES FortiFlame Base Layer 1 (но...
      2799 грн.
    5. Виробництво “Dakota Outerwear Co.”, зроблено в США. MRS ABU Mobility Rain Pants Military USAF, Men&...
      677 грн.
  2. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    5.339
    Адрес:
    Слобожанщина
    За три пропуски без вагомої причини, штраф 1000 грн...
     
    Хейль, гринго80, Omikron и 3 другим нравится это.
  3. cer

    cer Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    222
    Лоты
      на продаже:
    12
      проданные:
    462
    Сообщения:
    4.916
    Адрес:
    украина.хотин
    кожному ...
     
    Хейль, гринго80, флегМАТ и 3 другим нравится это.
  4. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    то де та коли я отримаю свої гроші, гаявасусіхвуажнопитаю
     
    SOTNIC, гринго80 и capt.A.Smollet нравится это.
  5. tuman

    tuman ℭанітар Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    90
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    183
    Сообщения:
    5.358
    Адрес:
    ЗСУ
    Я возьму тушонкой . :)
     
    Topaz81, Хейль, флегМАТ и ещё 1-му нравится это.
  6. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.442
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :rolleyes: я ізвіняюсь...а в оці 1000 грн св.% пану К включон?...:beer: і як св.% з 5.5 банок тушонки відраховувать ?...

    :smile_8: шось тут не так..десь на якомусь відрізку етапа наяпують :smile_5:...
     
    ДВ762 нравится это.
  7. tuman

    tuman ℭанітар Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    90
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    183
    Сообщения:
    5.358
    Адрес:
    ЗСУ
    Консерватору отошлю пустые банки ... потом .... если он захочет .:rolleyes::D
     
    Хейль, Бек, флегМАТ и 2 другим нравится это.
  8. cer

    cer Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    222
    Лоты
      на продаже:
    12
      проданные:
    462
    Сообщения:
    4.916
    Адрес:
    украина.хотин
    от понабігали , в чергу будь ласка ...
     
    Topaz81, гринго80, tuman и 3 другим нравится это.
  9. Bono777

    Bono777 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    145
    Адрес:
    Украина
    Нагадало мені, як в метро один наркоман рвався наружу там де був вхід автоматичного пропуску і верещав на всю глотку, щоб його випустили, одним словом "дємони замуровали" :D.
     
    tuman, Бек, флегМАТ и 2 другим нравится это.
  10. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    5.339
    Адрес:
    Слобожанщина
    Церква налогами не облагається.
     
    tuman и Бек нравится это.
  11. Олег Ильмень472

    Олег Ильмень472 Obergefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    73
    Адрес:
    Наддністрянщина
    Моньєти за донат . Мож кому нада.
     
    Бек и ДВ762 нравится это.
  12. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    церква нє. а секта так. тож пан Бек винен мені що аж мені лячно озвучувати суму та відсотки
     
    cer и гринго80 нравится это.
  13. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
     
  14. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.442
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :eek::smile_6: вот ето поворот.....

     
  15. cer

    cer Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    222
    Лоты
      на продаже:
    12
      проданные:
    462
    Сообщения:
    4.916
    Адрес:
    украина.хотин
    всі доходи пана Бека йдуть на прихожанок , а красота дорого обходиться ...
     
    гринго80, Володимир84 и ДВ762 нравится это.
  16. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.442
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    Во істину золоті слова :beer:
    :smile_8: мораль - май одну менше витрат :beer:
     
    Topaz81, cer и Володимир84 нравится это.
  17. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    на яку холеру нам зайві витрати? прихожанки най в поле жати йдуть, їм там саме місце
     
    гринго80 и Володимир84 нравится это.
  18. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    5.339
    Адрес:
    Слобожанщина
    Я проти, щоб святий приход транжирили на грішну розпусту!!!
     
    консерватор и cer нравится это.
  19. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.442
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    Наш прихід несе віру і красу по обидві сторони барикад:beer:Увіруй і спашешся!...:beer:

    Едут в поезде монашка и проститутка. Монашка глядя на колье из драгоценных камней на шее проститутки спрашивает:
    - А это у тебя откуда?
    - Это одна ночь любви! - отвечает проститутка.
    Тут монашка замечает сверкающие сережки с изумрудами в ушах той же проститутки:
    -Ой, а эти замечательные сережки у тебя от куда?
    -Это тоже одна ночь любви! - отвечает проститутка.
    Выйдя из поезда монашка возвращается в монастырь, заходит к себе в кельи и закрывает за собой дверь. Около полуночи раздается стук в дверь:
    -Кто там? - спрашивает монашка.
    -Это отец Онуфрий!
    -Да пошел ты в жопу отец со своими барбарисками!!!!!!
     

    Изображения:

    Screenshot_20250821_134415_Facebook.jpg
    ДВ762, гринго80, Topaz81 и 3 другим нравится это.
  20. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.442
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    Вітаю панство :beer:вчора знайшов на зрозумілій мові книги :rolleyes: нада буде в офіс взять напочитать:D мо щось заумне прочиткаю...
     

    Изображения:

    Screenshot_20250822_071541_Facebook.jpg
    ДВ762 нравится это.
  21. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.442
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    Короч фігня :beer: читайте щось інше :D
     

    Изображения:

    Screenshot_20250817_114723_Pinterest.jpg
    Meteorit, ДВ762, гринго80 и 3 другим нравится это.
  22. tuman

    tuman ℭанітар Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    90
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    183
    Сообщения:
    5.358
    Адрес:
    ЗСУ
    Глистом ? :oops::rolleyes:
    .....Или членом ..... по гейевропейски ....:eek::D
     
    dominator343 нравится это.
  23. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.442
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :rolleyes:...про яку довіру людям може бути річ..:D коли я собі недовіряю...

    :smile_8:сцук..читайте дютюктіви краще

    :smile_8:короч сьогодні фуршет був, трохи добряків напідїв смаколиків.:beer:
     

    Изображения:

    20250821_141306.jpg
    ДВ762 нравится это.
  24. tuman

    tuman ℭанітар Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    90
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    183
    Сообщения:
    5.358
    Адрес:
    ЗСУ
    Карману с внутри не запачкал , или пакетик с собой взял ? :D:p:beer:
    Что за фуршет без тушонки ... нищеброды...:cool:
     
    ДВ762, Хейль и Бек нравится это.
  25. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.442
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :rolleyes: нам так нежить....тушонки небуло..був стейк, катлєтки, груша в мясі...:rolleyes::smile_5:
    А ще мої пироженкі з холодильника спізділі сьогодні....
    :beer: іти фільму ужаси наніч подивитись- заспокоїтись трохи перед сном...:rolleyes: новини подивлюсь на фейсбукі і так, жуть:smile_5:...
     
    ДВ762, гринго80, Oprishok и ещё 1-му нравится это.