Тоді пропонували купити...я поржав з них..нікуя не зміг зрозуміти,а вони роз'яснювали напрочуд емоційно..Може вже тут і не сидів би...
Цікаво, як зараз почувається той чувак котрий за 10000 бітков купив дві піци. Здається тоді вони коштували десь біля пʼятидесяти баксів.
Життя кочового запорожця бентежне і повне романтичних пригод , митися тре . Зклепали отакий банопрачечний комбінат . Переносний . Насосів/станцій перепробували різних . Маленькі станціі тягнуть рукомильник алє з бойлера виходить контраст , взимку таке собі , матюки і сироти . Отака станція тягне душ норм з бака . Пишуть шо з криниці може 6 метрів всмоктать , але не пробували . Інший насос качає .
Отаку станцію прокляв страшними матюками Після того, як вона впорола 2 груші за 2 місяці. А як же їй не впороти груші, коли бак зсередини взявся їржою (((( Я його і чистив, і грунтував, і фарбував, усе до zeленої сраки. Насос 370 вт залишив, але пустив напряму, щоб зменшити гідроудари накрутив крани подача/відвод на 1/10 приблизно. Плюс з колодязя вода така собі, треба ставити фільтра на вхід. Хоча у вас і стоїть.
Натягав 150+ літрів води з колодязя, відчуваю себе трохи крабом. Права клешня стала більше за ліву. Цікаво, якщо жбурнути у колодязь фекально дренажний насос, чи вдасться зекономити на чистки колодязя?
Згадав буремні 90ті)) Керівником міста, мером чи шо, був організм на прізвище головка. Єдного літа спалахуйкнула епідеміологічна обстановка - сальмонелла пригрілась на сонечку та розквітла. головка видала указ - лоточну торгівлю піроженками заборонити, піроженкі вилучити та знищити. І от приїхав я до єдного продажного мєнта модернізувать компутер. Вже модернізував, а мєнта все ніяк немає. Коли приповз, ледь живий, хрипить, за пузяку хапається, очі вилазять. Не можу, каже, помираю. Жєна дай води. Виявилось, що організм весь день вилучав та знищував піроженкі. Зранку знищували цілком, під вечір вже тільки надкусювали)))) Так цука і не захворів на ту сальмонеллу ((
Поставив бак з нержавіючої сталі вже півтора роки стоїть все добре, до цього був звичайний при мені він три роки простояв і до цього не знаю скільки бо ставили ту станцію минулі господарі, правда станція італійська і автоматику раз замінив
Я придбав вживану до неможливості станцію зі згорілим двигуном та нержавіючим баком, саме з метою замінити бак. Виявилось, що в нього інший діаметр горловини. Груші від металевого не підходять та флянець також. Щось я не зміг замінити флянець бо приржавіло, чи щось таке. Тож така спроба була, але невдала ((
Панове, маю проблему. Вода з колодязя, льодяна аж капець яка, але мутна, як верховний члєн ziлємської фракції. Набрав у ліжку 100 літрів. Ніч відстояла, та ніц краще не стала. Що з нею робити, щоб можна було мити посуд та себе після трудового виєбудня?
Блжат, хой ли та чужая пицца, мне лично предлагали (уклінно) в свое время поменять их 600 битков в обмен на мои 1000 вебманей WMZ. Прикол в том, что эти самые вебмани были тогда у меня в изобилии (реселлил рапидшару, олды в курсе), а вот биток я на синей волне чисто не просчитал прогноз, хотя червяк предчуствий тогда уже глодал... .... Счас бы в хой не дул, и жив би краще життя до скону....
1 правило - ніколи не ставте насосну станцію у приямку на дворі.Там вона згниє. У прямому сенсі. 2 правило - ніколи не покупайте насосну станцію у зборі. Тільки окремо глибинний насос (краще шнекового типу, бо тоді легко й дешево міняти шнек) + бак з грушею на поверхні у приміщенні + електронне реле тиску біля баку. Й буде вам щастя Знаю про що кажу, бо сам за 15 років поміняв пять насосних, і кожного разу була якась іботня. А тягати іі з ями по морозам ще той квест (бо по закону мерфі ломається воно постійно під новий рік, курва...)... А потім плюнув та зібрав лего з глубинного у сведловині й бака від насосної впаяного у трубну мережу у хатньому калідорі(на фото). Й забув про проблеми.
Це у батьків в будинку станція була змонтована у підвалі. На відміну від приямку доступ був умовно зручний. Але від такого рішення все єдно хтів відмовитись. Справа в тому, що і я, і батьки трохи кумекаємо у хімії. Тому, коли на сараї пишуть хй, ми підозрюємо що всередині все ж таки дрова. Коли підприємство виробляє резину, воно використовує наповнювач. Зазвичай це технічний углерод. Тому звичайна резина таки має чорний колір. При виробництві харчової резини використовують тальк, каолін та інші. Тому зазвичай харчова резина має білий колір. А коли на виробі з чорної резини, наприклад груші для насосної станції пишуть що воно вироблено з харчової резини, я згадую сарай в якому таки лежать дрова, а не хй. Тому вирішив що технічної резини в контакті з видою нам не треба.
Є ще що додати. Як би я монтував отаку систему як у Вас, то бак встановив би вертикально. Бо груша зазвичай псується саме тому, що треться о бак. Клятий ніпель може стравити тихенько та непомітно, і за деякий час у груші дірка.
Так не проблема купити білу грушу. Можна й вертикально бак ставити, це можливо й краще, но мені тоді в ліньки було кріплення робить настінне. Поставив лежачи - тай хай йому, головне піддивлятися на реле показника тиску та регулярно тикати манометра у ніпель.
"чистка колодязів швидко якісно недорого" - вітаю, треба почистити колодязь. - який діаметр? - сантиметрів 70 десь. - а яка глибина? - орієнтовно 4 метри до дзеркала та ще сантиметрів 70 води. - це буде коштувати вам сім тисяч гривень. - дякаю, дуже дякаю.
У нас це коштує з такими умовами 200-500 гривень майстру з дренажним насосом. Едине щоб насос був в використанні тільки для питних колодязів а не з вигрібних та помийних ям.
Нарід, згадав собі таку штуку, якщо з вертикального гідроакумулятора грушу прибрати, вхід вихід знизу, то вийде нормальний демпфер гідроудару, по бажанню можна трохи піддути. Матюкайтесь.