Колотуха?

Тема у розділі 'ВНП', створена користувачем VitalicBondarchuk1974, 15 тра 2025.

  1. VitalicBondarchuk1974

    VitalicBondarchuk1974 Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    100
    Повідомлення:
    2.925
    Всем привет!
    Вначале подумал фильтр)))) не разу такая не попадалась… чуть помыл- краска зеленая, надпись черным, но пока не читается, шкрябать безопасно??? Немецкая с длинной рукой которая?
    Еще вопрос!- детон в ручке был? Или в голове этой?
    Спасибо IMG_0247.jpeg IMG_0248.jpeg IMG_0249.jpeg IMG_0250.jpeg
     
    Steiner 1992, Falconer та valerka подобається це.
    1. Комплектуючі для міни (марку та клас міни достовірно сказати не можу). До лоту входить все, що на фо...
      3455 грн.
    2. (в наявності 20 шт.)
      Взрыватель РГМ 2-. Деактивация путем сжигания. Полностью пустой и безопасный. Цена указана за один...
      120 грн.
    3. Міна ПОМЗ 2 , комплект по фото, мд 5 - імітаційний (піропатрон), катушка (розтяжка) 8 м.
      1400 грн.
    4. Взрыватель ВЗД 1М. Новый. Металлоэлемент на месте. В наличии один.
      3600 грн.
    5. Граната РГД 5. В отличном состоянии. Цвет, маркировка - все родное. Полностью пустая и безопасная. У...
      1500 грн.
  2. m14ebr

    m14ebr Leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    29
    Повідомлення:
    2.192
    Адреса:
    Город Герой Киев
    В ней только ВВ осталось.....сохран хороший....
     
    Steiner 1992, Falconer, valerka та 2 іншим подобається це.
  3. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    538
    Лоти
      на продажу:
    49
      продані:
    990
    Повідомлення:
    11.225
    Адреса:
    OSTWALL
    Она самая. Пробить место под детонатор и удалить содержимое. Оно, обычно, там в труху. Сам детонатор стоял в верхней части рукоятки, которая закручивалась в банку.
     
    RIHARD 77, Falconer, VitalicBondarchuk1974 та ще 1-му подобається це.
  4. Дід Змій

    Дід Змій Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.277
    Адреса:
    Київ
    Не факт. Бувають дрібні гранули - висипаються чудово. А буває пресований тол, колупається дуже погано.
    Якщо аммотол - то непогано розкисає від води, вимивається, а в лужному розчині просто на піну перетворюється.
     
    Steiner 1992, VitalicBondarchuk1974 та Штурм подобається це.
  5. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    538
    Лоти
      на продажу:
    49
      продані:
    990
    Повідомлення:
    11.225
    Адреса:
    OSTWALL
    Я ж, с надеждой на самое лучшее:D:D:D:D:D
     
    RIHARD 77 та valerka подобається це.
  6. Дід Змій

    Дід Змій Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.277
    Адреса:
    Київ
    Ну дійсно, такі екземпляри нечасті, хочеться сподіватись на краще, щоби не сплюндрувати. :beer:
     
    Steiner 1992, VitalicBondarchuk1974, valerka та ще 1-му подобається це.