Плиты, броня .

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Cracker, 11 тра 2025.

  1. Cracker

    Cracker Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    3.912
    Адреса:
    Украина
    Вот такие плиты . Иниересует инфа по ним . Вес чуть больше килограмма. Носит ли кто ? Какой класс по нашему? Можно ли использовать по назначению?
     

    Images:

    20250506_085949.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Оригинальный подаватель на маузер гевер 98, с клеймом.
      450 грн.
    2. Бойок лічини СВТ-40 з пружиною.
      400 грн.
    3. ММГ затворів
      230 грн.
    4. Масив-береза. Ложе новоробне, металеві частини - оригінал. Отримаєте те, що на фото: Ложе+ложева нак...
      3620 грн.
    5. Переднее ложевое кольцо с антабкой винтовки G43/К43. Оригинал, не копанина. В отличной кондиции. Все...
      3100 грн.
  3. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    58
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    104
    Повідомлення:
    5.434
    Адреса:
    Україна
    Доброго!

    З повагою,
     
    Cracker подобається це.
  4. Cracker

    Cracker Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    3.912
    Адреса:
    Украина
    Получается негодный мусор . Но в продаже на форуме пару раз видел такие , по этому и возник вопрос .
     
    Bangalor подобається це.
  5. Cracker

    Cracker Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    3.912
    Адреса:
    Украина
  6. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    58
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    104
    Повідомлення:
    5.434
    Адреса:
    Україна
    Ну особисто їх не юзав ( в мене ESAPI), тому із впевненістю сказати не можу:rolleyes:. Просто колись бачив той пост в ТГ. Можливо, хтось з камрадів їх відстрілював, то відпишеться.
     
    Roma_1985 та Cracker подобається це.
  7. Cracker

    Cracker Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    3.912
    Адреса:
    Украина
    Може є в когось ще якась інфа?
     
  8. Cracker

    Cracker Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    3.912
    Адреса:
    Украина
    Пліти СВМП . На цьму відео показано що навіть фірмові свмп звичайну війскову пулю з термозміцненим сердечником не тримають .

    Нещодавно відео виклали на форумі .
    Думаю це відповідь на відео вище .
     
    Останнє редагування: 16 лют 2026
    комотд та Bangalor подобається це.