штык нож к98

Тема у розділі 'Німеччина', створена користувачем Rozxutrulo, 26 жов 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. Rozxutrulo

    Rozxutrulo Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    39
    Повідомлення:
    893
    Адреса:
    Украина
    Прошу оценить штык нож.На штыке родное воронение , не точен , чердачный сохран , в живую выглядит намного привлекательней , делал фото в походных условиях да еще и шол дождь.Да забыл кнопка работает, жаба и ножны паршивенькие. С ув.
     

    Images:

    PA260003.JPG
    PA260004.JPG
    PA260005.JPG
    PA260007.JPG
    PA260008.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Балон кисневий для рятувального жилета ссср- стан по фото
      500 грн.
    2. (в наявності 100 шт.)
      Технічні характеристики магазину: Корпус виготовлений із поліаміду (PA6 70%) та скловолокна (PA66 3...
      500 грн.
    3. Каска сш 40 из коллекции без резерва за ваши деньги…
      1020 грн.
    4. (в наявності 30 шт.)
      Маленькие карабины из хорошего металла подойдут для ключей ,брелоков и прочих мелких приблуд
      19 грн.
    5. Тонкі рукавички,за рахунок стяжок та викройки щільно облягають руку. Можна використовувати під час к...
      295 грн.
  3. Rozxutrulo

    Rozxutrulo Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    39
    Повідомлення:
    893
    Адреса:
    Украина
    добавлю
     

    Images:

    PA260009.JPG
    PA260011.JPG
    PA260012.JPG
    PA260013.JPG
  4. Jedelweiss

    Jedelweiss Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    6.962
    Адреса:
    Мусоросранск. Рашка.
    Номера парные? Это важно.
    Пока что 150 д
     
  5. FOX24

    FOX24 Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    32
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    81
    Повідомлення:
    11.124
    Адреса:
    Дніпро
    До 150 у.е. Ножны жалко.:(
     
  6. Rozxutrulo

    Rozxutrulo Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    39
    Повідомлення:
    893
    Адреса:
    Украина
    Номера проверю только завтра тогда и отпишу . С ув.
     
  7. крокодил

    крокодил Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    961
    Адреса:
    DONBAS
    150$ даже если парные номера.
     
  8. vivat

    vivat Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    4.435
    Адреса:
    Украина Винница
    100дол.
     
  9. vivat

    vivat Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    4.435
    Адреса:
    Украина Винница
    Жаба-20бак.
     
  10. Rozxutrulo

    Rozxutrulo Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    39
    Повідомлення:
    893
    Адреса:
    Украина
    Добавлю немножко лучшие фото.
     

    Images:

    PA270001.JPG
    PA270002.JPG
    PA270003.JPG
    PA270004.JPG
    PA270006.JPG
  11. Rozxutrulo

    Rozxutrulo Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    39
    Повідомлення:
    893
    Адреса:
    Украина
    И еще фото. Номер на штыке и ножнах не совпадает , на жабе еле видно остатки номера но вроде от штыка. С жабой возникли проблеммы отвалилась заклепка на фото видно.
     

    Images:

    PA270007.JPG
    PA270008.JPG
    PA270009.JPG
  12. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    6.080
    Адреса:
    Україна
    100дол
     
  13. vivat

    vivat Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    4.435
    Адреса:
    Украина Винница
    Падает цена на жабу..:)Думаю снять ее с ножен не повредив,будет не просто..:beer:
     
  14. vrostoka

    vrostoka Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.185
    Адреса:
    Украина
    Камрады (может 100 уе )со всема патрахами. С ув.V
     
  15. E.Sibert

    E.Sibert General-leutnant

    Повідомлення:
    14.128
    Адреса:
    Львов
    Со всеми патрохами штыку цена 150 бакинских будет. Я бы купил жабу даже за 20 бакинских- она этого стоит даже в таком сохране...
     
    3 користувачам це сподобалось.
  16. Jedelweiss

    Jedelweiss Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    6.962
    Адреса:
    Мусоросранск. Рашка.
    Согласен абсолютно.
    А сам штык ценен тем, что воронение родное целое на клинке.
     
    2 користувачам це сподобалось.
  17. Andrew Reznik

    Andrew Reznik Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    117
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    218
    Повідомлення:
    13.460
    Адреса:
    Корсунський котел.
    100 бачей стоит.
     
  18. vivat

    vivat Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    4.435
    Адреса:
    Украина Винница
    Паш,ну а рукоять?Там от ржавчины аж щеки раздуло:)Шоб поменять пластину,открутить винты сожно,мягко говоря...:beer:
     
  19. Jedelweiss

    Jedelweiss Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    6.962
    Адреса:
    Мусоросранск. Рашка.
    Да нормально, Саш.
    Полирнуть и заворонить.
     
    1 людині також подобається це.
  20. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    6.080
    Адреса:
    Україна
    150 багато ... ножнікоцані навіть здається зіігнуті в одну сторону жаба суха треба пропитати балістолом а там буде видно + треба знімати накладки і чистити його там . а так без сумніву штик не поганий і своїх 100дол коштує.:)
     
  21. E.Sibert

    E.Sibert General-leutnant

    Повідомлення:
    14.128
    Адреса:
    Львов
    Работы много, но сам штык в хорошем сохране, а ножны не проблема - за 50 бакинских можно достать в хорошем сохране и вещь будет комплектной.
     
  22. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    6.080
    Адреса:
    Україна
    так і получиться якщо брати його за 150 ще тратити на ножні 50 того 200 а за 200 можна взяти теж непарний але складський і беззаморочок.
    тому моє ІМХО 100дол він коштує .:beer:
     
  23. Jedelweiss

    Jedelweiss Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    6.962
    Адреса:
    Мусоросранск. Рашка.
    А мой парный значит тоже 200? Ну-ну
     
  24. E.Sibert

    E.Sibert General-leutnant

    Повідомлення:
    14.128
    Адреса:
    Львов
    Сейчас складской найти непросто за 200....:rolleyes:
     
  25. Jedelweiss

    Jedelweiss Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    6.962
    Адреса:
    Мусоросранск. Рашка.
    Вот-вот, у нас складской непарный проблема найти дешевле 250, за эту цену расходятся быстро.
     
    1 людині також подобається це.
  26. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    6.080
    Адреса:
    Україна
    Паш про твій відписав в твоїй темі .
    читай мій останній пост.
    за 210 дол взяв складський 2 місяці назад на різних номерах
    є у мене товариш час від часу тягає антиквар бутчер у нього 70 дол без ножнів був приблизно в середньому стані клин без корозії, а от ручка чуть в корозії тоді невзяв і гроші були, зараз жалію... і СА за 350 дол віддавав але не самий свіжий (гарди були поломані )
    багато пропозицій від нього було ....а був к98 з фуфловим травленням так він просив 1000дол ( хоч я йому говорив що травлення фуфло тоді чуть не постварились...мол ціну збиваєш і тд)
    раз на раз не приходиться

    причім звичайний к98 не є особливою рідкістю
     
Статус теми:
Закрита.