Запчастини Компресор з переломки

Тема у розділі 'Пневматична зброя', створена користувачем Женя0736, 28 кві 2025.

  1. Продавец Женя0736

    Женя0736 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    230
    Адреса:
    Украина
    Компресор з переломки , з муфтою ствола. Модель невідома більш за все хатсан. Зламаний вісьовий винт. Зводиться, працює, пружина туга. Ціна 700грн.
     

    Images:

    20250426_173533.jpg
    20250426_173543.jpg
    20250426_173551.jpg
    20250426_173600.jpg
    20250426_173605.jpg
    20250426_173615.jpg
    1. Не робочий. Відсутні деякі оригінальні елементи. Прошу оцінювати згідно фото. При потребі, надам дод...
      7500 грн.
    2. Надульник муха состояние б.у
      370 грн.
    3. Баракуда Хантер новая
      500 грн.
    4. (в наявності 4 шт.)
      Шарики гамо 250 шт в коробке,кал 4.5 мм , цена за упаковку
      160 грн.
    5. В робочому стані. Запобіжник працює, люфт на стволі відсутній. Присутні сліди часу та експлуатації....
      2001 грн.
  2. sohey

    sohey Feldwebel

    Повідомлення:
    875
    Адреса:
    Миколаїв
    Так це хатсан
     
  3. Roman1962

    Roman1962 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    1.460
    Адреса:
    Коломыя Украина
    Резерв.
     
  4. СУХИНИЧ

    СУХИНИЧ Oberschütze

    Повідомлення:
    117
    Адреса:
    Красноград
    Резерв
     
  5. Продавец Женя0736

    Женя0736 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    230
    Адреса:
    Украина
    Прийнято на 24 години.
     
  6. Продавец Женя0736

    Женя0736 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    230
    Адреса:
    Украина
    Будете 2 в черзі.
     
  7. СУХИНИЧ

    СУХИНИЧ Oberschütze

    Повідомлення:
    117
    Адреса:
    Красноград
    Вибачаюсь,з резерва знімаюсь.з продавцем не повʼязано.
     
  8. Roman1962

    Roman1962 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    1.460
    Адреса:
    Коломыя Украина
    І я знімаюсь з резерву-не домовились по ціні.