Штани 1942рік Та одіяло

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем БАРСИК007, 3 бер 2025.

  1. БАРСИК007

    БАРСИК007 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    176
    Адреса:
    Житомирська обл
    Доброго дня . Чого вартують дані речі ?
     

    Images:

    IMG_20250228_133845_compress21.jpg
    IMG_20250228_133857_compress19.jpg
    IMG_20250228_133617_compress68.jpg
    Tartar подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Запрошую переглянути, інші мої лоти.
      1500 грн.
    2. вермахт
      800 грн.
    3. Значок " Съезд НСДАП 1936". ----------- Вручался только участникам съезда Партии. Бронза,...
      1100 грн.
    4. 3 значка "День Труда 1 Мая" 1934-35-36 г.г. Значки - в отличном состоянии, все - клейменые...
      2222 грн.
    5. Состояние на фото.Личная находка.
      1400 грн.
  3. БАРСИК007

    БАРСИК007 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    176
    Адреса:
    Житомирська обл
    Одіяло
     

    Images:

    IMG_20250227_102132_compress64.jpg
    Tartar подобається це.
  4. БАРСИК007

    БАРСИК007 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    176
    Адреса:
    Житомирська обл
    По одіялу найшов за 500 гр можна продати . По штанами глухо - допомагайте
     
  5. redut73

    redut73 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    45
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    80
    Повідомлення:
    1.504
    Адреса:
    UA.
    Вітаю. Штани цього періоду та моделі навряд чи викличуть великий інтерес - специфічна тема. Тому найкраще - виставте з ціни, яку би Ви хотіли, та знижайте до момента зацікавленності. З повагою.
     
  6. БАРСИК007

    БАРСИК007 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    176
    Адреса:
    Житомирська обл
    Дякую