гільза 30-06 одностріл

Тема у розділі 'Релоадінг', створена користувачем voronchik, 2 бер 2025.

  1. Продавец voronchik

    voronchik Schütze

    Повідомлення:
    1
    Адреса:
    Сумська обл. м. Конотоп
    продам гільзи GECCO 100 шт. S&B 50 шт. ціна німець 15 грн. чех 10 грн. Бажаючі телефонуйте 0962647669
     

    Images:

    IMG_20250223_204001.jpg
    IMG_20250223_204602.jpg
    IMG_20250223_204529.jpg
    Останнє редагування: 12 бер 2025
  2. Цікаві лоти

    1. Набір для спорядження патронів. Лоток (Reloading trays) для спорядження патронів (25шт.) + лійка (дл...
      125 грн.
    2. (в наявності 15 шт.)
      Коробка для 250 набоїв калібру .22 LR (.22 Long Rifle) Містке, зручне та надійне рішення для зберіга...
      470 грн.
    3. (в наявності 10 шт.)
      Гільзи латунні.Виробники різні.Обжаті та капсюльовані.Миті у ротаційній мийці.
      100 грн.
    4. Гільзи стріляні. В лоті 10шт. разом з коробкою.
      1000 грн.
    5. Продам комплект матриць 6,35х15 Браунинг. Комплект повністю новий, у використанні не був.
      2500 грн.
  3. V179

    V179 Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    48
    Адреса:
    Киев
    Ціни різні, а на справді що чех, що німець окрім як на дозвук , більше нінащо не годиться.
     
  4. Aprel_nik

    Aprel_nik Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    201
    Адреса:
    Украина
    Просвітіть.
     
    Костя Терещенко 15 подобається це.
  5. KO 76254

    KO 76254 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    359
    Адреса:
    Луцк
    За ціну говорити не буду , це особиста справа продавця , а за гільзи трохі не так. Селліер Беллот мякі і багато пострілів не витримують , збільшуеться капсюльне гніздо до випадання капсюля , Геко більш міцніші .Обидві фірми витримують по декілька пострілів табличними заводськими наважками , особливо Геко , так шо "тількі на дозвук" це не вірно. А дозвуком можливо стріляти покі не вичухраеться капсюльне гніздо , раз 20 так точно , а може і більше , тількі не зловживати фуллсайзом , і це без будь яких "обжигів" і тд.
    Люди пишуть шо добре працюють САКО , НОРМА , ЛАПУА , але я іх не мав , тому нічого сказати не можу .
    З повагою.
     
    Останнє редагування: 2 бер 2025
    Aprel_nik подобається це.
  6. Костя Терещенко 15

    Костя Терещенко 15 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    132
    Дуже цікаво а для чого на дозвукі фулсайз ?
     
  7. Костя Терещенко 15

    Костя Терещенко 15 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    132
    З моєї практики на дозвукові якщо куля без газчека то даже нексайза не потрібно робити при перших пострілах
     
    KO 76254 та Aprel_nik подобається це.
  8. KO 76254

    KO 76254 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    359
    Адреса:
    Луцк
    В мене немае нексайз матриці , тому я використовую фулсайз матрицю , але до кінця не дожимаю.
    З повагою.
     
    Костя Терещенко 15 подобається це.
  9. LAB

    LAB Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    329
    Адреса:
    Украина
    Куплю 50 шт. чехів, якщо ще не продали.