датчики давления стоят в самом колесе, или еще как, короче к покрышке отношения не имеет. а вот за 20 колесики, ну примерно 800-1000 американских тугриков думаю прийдется отдать. мне мои 18 колесики в 600 стают. и это не прям прям эксклюзив, так, хороший ханкук.
Як усім відомо, йух пмарт. Але ж мистецтво вести перемовини, це не про пеннівайза. Хитрий жук Порошенко знав де почухати за вухом, де подякувати американському народу та платникам податків, де змінити тему розмови на інші рейки. І таким чином на компромісній основі будувати домовленості з тим, хто більше тебе. Але це все не про конченого нарциса.
Мда. Мої співчуття американському народу, на них чекають тяжкі часи. Наслідки їхнього вибору проявляться в усій красі дуже швидко. Нам теж буде нелегко, але до прямої участі Америки у війні на боці росії не повинно дійти. А втім, це буде та проблема,яку ми будемо вирішувати по мірі надходження. Сподіваюся, Європа дивиться на це все і мобілізується зі страшною силою. Ви наступні, у цьому жодного сумніву. Зеленський на тлі цієї парочки виглядав найбільш адекватним у кімнаті. Штати, що ж ви наробили, де були ваші очі? (с) Розумна жінка. Не маю чого додати. Надія тільки на Європу.
зебілкиня бомбанула. Останній раз еуропа так змайданилась проти піндосів і кацапів при фірерові. Закінчилось 1945-им.
От недарма кажуть : Коли посада для людини нижче її здібностей ,то страждає від цього вона сама. Якщо ж посада вища здібностей людини , то страждають люди.
Сміхуйочки сміхуйочками, але ж таке було насправді. 4 річна донька мого знайомого з гордістю розповіла у садочку віршик: Холодно зімой Малєнькой макаке Прімєрзают рукі К волосатой сракє (с) Ввечері вихователька питала у мами, звідки в неї такі картинки))))
Ну от камради, ми пережили зиму 24/25 року. Весна на дворі! Пс. Знайома пише, що кацапідарські дружбани zeлемського знову люто кошмарять Харків шахедами...
Як кажуть колишні омериканські друзі, zілємський не хоче миру, а хоче корисних копалин ваших Харкова і Запоріжжя. І не хоче виконувати аманскіє дагаварьоннасти.