Від 50 та більше

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем gudvin696, 18 окт 2019.

  1. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Сообщения:
    2.254
    Адрес:
    Україна
    1. Ультралёгкая, тонкая балаклава. Производитель - TRESPASS® модель MOULDER 20 100% полиэстер. Цвет чёр...
      80 грн.
    2. (в наличии 9 шт.)
      Акриловая балаклава. KOPFHAUBE BALACLAVA POLYACRYL Материал балаклавы, из которого она изготовлена...
      250 грн.
    3. Сетчатый шарф флектарн SNIPER NETZSCHAL PES FLECKTARN Сетчатый многофункциональная шарф для маскир...
      500 грн.
    4. (в наличии 5 шт.)
      Шерстяной баф (шарф-труба/хэдовер) ВС Британии. Оригинал. Цвет - олива Состояние - б/у
      100 грн.
    5. (в наличии 19 шт.)
      Балаклава, флісова, тепла, легка; виробник - Україна
      100 грн.
  2. ДВ762

    ДВ762 Leutnant

    Сообщения:
    1.087
    Адрес:
    Ненька. Portae caelestis.
    Боб67, Лорд Грегори, Schanz и ещё 1-му нравится это.
  3. ДВ762

    ДВ762 Leutnant

    Сообщения:
    1.087
    Адрес:
    Ненька. Portae caelestis.
    Ph@ntom нравится это.
  4. Schanz

    Schanz Oberst

    Сообщения:
    3.966
    Адрес:
    Украина
    Боб67, ДВ762 и slawuta5 нравится это.
  5. iNCOGNET

    iNCOGNET Leutnant

    Сообщения:
    1.387
    фотожоп звичайно, ЗеГевара має бути один, а от руки в сраці можуть бути різними..
     
    Боб67, ДВ762, Ph@ntom и 2 другим нравится это.
  6. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Сообщения:
    3.621
    Адрес:
    Łódż, Polska
    ДВ762, Konrad Lorenz и Schanz нравится это.
  7. Мефферт

    Мефферт Oberfeldwebel

    Сообщения:
    481
    ❗️Українські газосховища спустошені: потрібен терміновий імпорт газу, — екскерівник Оператора ГТС України Макогон

    Він зазначив, що таких мінімальних запасів газу в нас мабуть ніколи не було. За словами Макогона, на тлі цього група Нафтогаз з лютого починає імпорт.

    Цікавий момент полягає в тому, що влітку компанія могла купувати газ для імпорту по $300−350 за тис. куб. м, а зараз буде купувати десь по $500−550.
     
    Omikron, Боб67, ДВ762 и 2 другим нравится это.
  8. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Сообщения:
    244
    Адрес:
    Terra kozakorum
    Мабуть купуватимуть знову кацапський.
     
  9. Мефферт

    Мефферт Oberfeldwebel

    Сообщения:
    481
    Як так можна? Ви що? Це не патріотично. Газ буде азербайджанський . Правда цей газ азери купують по 300 в мацкве. Ну а ми вже його купуємо по 550. Президент домовився, сам хвастався
     
    ДВ762, Ph@ntom и Konrad Lorenz нравится это.
  10. ДВ762

    ДВ762 Leutnant

    Сообщения:
    1.087
    Адрес:
    Ненька. Portae caelestis.
    і це при тому що зими в нас фактично ще не було...при нормальній зимі в нас газ закінчився б ще в листопаді-грудні...
    в цьому опалювальному сезоні з 7 установок ми працюємо на 3х, інколи включали 4 а 5 взагалі було декілька разів на день-два..
    команда зевиблядка робила все щоб уложити промисловість, бізнес...
    на лютий нафтогаз відмовив моєму підприємству в газі - сказали а німа для вас газу -лише для населення...перейшли на альтернативного поставщика газу...
    якось би дотягнути до квітня - а там перейдем на рекуператор і до вересня протягнемо на своїй гарячій воді...
     
    Боб67, ШВАРЦ33, Konrad Lorenz и 2 другим нравится это.
  11. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Сообщения:
    2.254
    Адрес:
    Україна
    Привітався))

    Поїхав до міста по справах невеличких.

    На клапанах надзвичайна кількість людей у пікселі, зупиняють купи військових автівок.

    По місту бачив декілька військових медичок, які тривалий час тримали патрульки поліції.

    Що це?
    Страх zeмельського перед військовими?
    Вдячність за захист по zeлемськи?
    Відлов сзчшників, які в такий спосіб переводяться в інші частини?
     
    Боб67, ДВ762, Konrad Lorenz и 2 другим нравится это.
  12. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Сообщения:
    2.254
    Адрес:
    Україна
    Screenshot_2025-01-30-18-22-06-24_948cd9899890cbd5c2798760b2b95377.jpg

    Амен!
    Пс. В Берег слонового прутня!
     
  13. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Сообщения:
    244
    Адрес:
    Terra kozakorum
    Сатана втрачає силу.
     
    Последнее редактирование: 30 янв 2025
    Искатель57, ДВ762, Ph@ntom и ещё 1-му нравится это.
  14. iNCOGNET

    iNCOGNET Leutnant

    Сообщения:
    1.387
    1738309317348.jpg
     
    nik1917 и Ph@ntom нравится это.
  15. Serhio 70

    Serhio 70 Schütze

    Сообщения:
    6
    Ви мене не вірно зрозуміли. За суржик в мене немає питань,я сам все життя на ньому БАЛАКАЮ. Я за дітей. Мій менший(тоді йому й 20-ти не було,автомата тільки в кіно бачив) 2 роки назад приїхав та просить написати бумажку що я не проти щоб він підписав контракт Хоча ту бумажку він міг і сам написати. Вчора йому виповнилося 22 роки. За ці два роки в нього два поранення,медаль та зірочка на погонах,ком.взводу.
     
    rumun, ШВАРЦ33, valerka и 5 другим нравится это.
  16. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Сообщения:
    244
    Адрес:
    Terra kozakorum
    Може ще й вашим командиром стане.
     
    rumun, Боб67 и slawuta5 нравится это.
  17. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Сообщения:
    244
    Адрес:
    Terra kozakorum
    Schanz, valerka, Боб67 и 2 другим нравится это.
  18. Briter

    Briter Oberleutnant

    Сообщения:
    1.549
    Адрес:
    Lviv
    Це Ви не вірно, бо не люблю смайлики ліпити, вони спрощують розуміння моєї косої писанини.
     
    slawuta5 нравится это.
  19. iNCOGNET

    iNCOGNET Leutnant

    Сообщения:
    1.387
    Немає сумнівів, просто жарт, стилістика нафарбованого про це свідчить..:beer:
     
    Konrad Lorenz, Боб67 и Ph@ntom нравится это.
  20. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Сообщения:
    2.254
    Адрес:
    Україна
    Привітався)))

    Був сьогодні на винограднику, зрізав стовбчики, що були забетоновані, зрізав труби поливу. Знайшов пластикові труби, що забув раніше забрати.

    Був радий бачити тих самих військових, яким віддав у користування будиночок.

    Нарізав добряче, але вимушений був тікати - підари почали лупити десь поруч.
    І чимось більш путужним за 152, та більш скорострільним за 203.

    Ще підари гахнули місто дронами - дрочеплодами з палок та пінопласту.

    Такі справи...
     
    slawuta5 нравится это.
  21. Боб67

    Боб67 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    28
    Сообщения:
    1.260
    Адрес:
    Вол.Вол.
    Невже на цей рік не буде урожаю?
     
  22. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Сообщения:
    2.254
    Адрес:
    Україна
    Ні, усе зрізано ((
     
  23. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Сообщения:
    3.621
    Адрес:
    Łódż, Polska
    А я розраховував на саджанці або живці:(:(:(:(
     
    Ph@ntom нравится это.
  24. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Сообщения:
    2.254
    Адрес:
    Україна
    Саджанці я вивіз на Хмельниччину.

    Але з ними є проблема.
    Незважаючи на чудовий старт, аномальна спека призвела до числених випадів у шкілці та не дуже доброго зростання місця щеплення.
    Мені саджанці не подобаються.

    До того ж біля 20шт було зламано при перевезенні.

    Живці нарізав, більше ніж мені треба для щеплення, як повернусь на Хмельниччину, зроблю ревізію, що як, чого, скільки..
     
    slawuta5, Боб67 и ДВ762 нравится это.
  25. Schanz

    Schanz Oberst

    Сообщения:
    3.966
    Адрес:
    Украина
    Так, дійсно. Доклав він до цього руку добряче. А міг би піти шляхом своїх балтійських колег.
    Але, здається, і його, і лукашенка, лубянські наставники ''грали'' по одному лекалу: ''крепкий колхозник, крепкий хозяйственник ...''
    На пострадянському просторі на таких був попит. Нажаль.
    Але чи був в нього вибір зробити щось по іншому?
    Це питання риторичне.
    І щось підказує, що свого часу посаду директора сАмого ''ракетного'' в срср підприємства неможливо було отримати без ухвалення не тільки з кремля, але і з лубянки також. Мабуть і відповідна тека ''с ботиночныии тесемками'' лежала на нього в десь у сейфі кдб... А з такою текою не дуже покозакуєш.
    Але розуміння цього приходить, нажаль, надто пізно. Так і нам, коли перед його другим терміном було гасло "хто завгодно, аби не комуністи!", замість обридлих комуністів підсунули чекістського протеже....:(:(
     
    AndrewDontknow, GINDENBURG, slawuta5 и 4 другим нравится это.