Так-так-та-ак...ось я намалюю свастику, це буде не свастика нацистів, а свастика яку використовували буддисти. З зігами це теж працює, кидай-нехочу. Усі різні, зігі вони такі.
Якби ви могли заробити хоч десяту частину, від того, що заробе за слідуючі п'ять років Маск, ви б вели себе десь так само, а може і повєсєлєй.
Вай - вай - вай ... усе що "з вусами" то відразу Гітлер ... ?! А мо він просто Чарлі Чаплін ... ?! Або лише як Луї де Фюнес ... ?!
Нормальні, адекватні люди без розширення свідомості на таку поведінку не спроможні. Зверніть увагу на емоції та смикуватість рухів. В голові там мабуть взагалі хаос думок, припорошений ейфорією. Радуватися просто грошам чи чомусь людяному мабуть давно вже не в його інтересах.
Більше того , якби такий жест показав хтось у Верховній Раді України, то таке б понеслося по ЗМІ ! А тут просто хотів подякувати...
Він , ніби то відмовився від сина. Бо той став дівкою. А як що ще й, дочка стане хлопцем ? Нікому буде на старість води подати.
Тут кожен третiй кожного року у квiтнi нагадуе про днюху Алоiзича,i шо?...не адеквати,чи не спроможнi?
Маск дал нам старлинки ,за это стоит быть безгранично благодарными то что он там чудит - может себе позволить.
Це ті, шо з европейською реєстрацією по чорному сюди завезені ? Так в кацапів такі самі. Нагадати, як їх на надводних дронах маск відключив ?
Ні не забув. Пам'ятаю. Ви впевнені, що з них інфа не зливалась ? Ладно, будем надіятись, що ні. Користі вони немало принесли.
Трамп по кольоровому телевізору присягався, що людей з прапором пошле на Марс. І Маск заробить і Америка возвеличиться.
А на чому саме пошле? Ще років так 150 має пройти до створення автономного корабля таких розмірів і технології щоб люди в ньому рік жили автономно у космосі. Почнемо з штучної гравітації бо рік летіти в невагомості ніхто не буде.
Наса пише, шо з новим двигуном за чотири місяці долетять. Доречі таки Маск до нього руки приклав. Космонавти на МКС сидять, резинками до бігової доріжни пристібнулись і бігають туди сюди. Рекород 15 місяців.
Все одно в невагомості щось занадто довго спині гаплик по приїзду. А лікаря там нема... Як на мене ще півтора століття до цих подій.