АКМ 7,62-39 Виробітка ствола

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Semen700, 17 січ 2025.

  1. Semen700

    Semen700 Schütze

    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    Г.Киев
    Бажаю здоровʼя.Дайте пораду що робити.В мого АКМа виробітка ствола,його можна продати?
     
    akms1974 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Wingspan: 3000mm (118”) Length: 1650mm (65.0”) Wing Area: 87.8dm2 (9.45ft2) Print Weight: 3300-3400g...
      1399 грн.
    2. Хвост от зенитного бпла Surveyor.Моторчик рабочий, Регулятор моторов ESC 200A SEQURE SQESC 12200, 5–...
      2500 грн.
    3. АКБ PAWELL "ДОВГА-1" 80 000 mAh для БПЛА Конфігурація 6s Елементи LiNMC Номінальна напруг...
      12000 грн.
    4. Камера з п*дарського БПЛА «орлан-10» Функціонал великий Досить цікавий лот для тих хто шарить Відео...
      30000 грн.
    5. Siyi hm30 air unit приймач. Новий
      3500 грн.
  3. 50_Reichsmark

    50_Reichsmark Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.048
    Адреса:
    Дрезден
    Можна, ставите ціну 50% від суми за яку Ви його купляли, і піде. Але в нас зазвичай так не роблять)
     
    akms1974, insert000 та Yuriy Grigorev подобається це.
  4. Semen700

    Semen700 Schütze

    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    Г.Киев
    А чому в нас так не роблять?
     
    akms1974 та insert000 подобається це.
  5. 50_Reichsmark

    50_Reichsmark Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.048
    Адреса:
    Дрезден
    А зайдіть в розділ продажів, і там: настріл мінімальний, або 100-200 патронів, або три патрона в НДКЦ, і ціни 1000 - 1500$.
    То так як купити жигуль «копєйку» 1972р за 500$, три роки поїздити і продати за 600$))) якось так
     
    Roy_Shagano, insert000, akms1974 та 2 іншим подобається це.
  6. Yuriy Grigorev

    Yuriy Grigorev Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    766
    Якщо Ви згодні на такий підхід,то ставте ціну середню по ринку і кожні ~4 дні знижуйте ціну на ~10%: і продасте швидко, і отримаєте ,напевно, більше 50%
     
    SergAF, akms1974, 50_Reichsmark та ще 1-му подобається це.
  7. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.567
    Адреса:
    Україна
    новий майже продав за 600, стояв півроку в магазині
     
    akms1974, Yuriy Grigorev та 50_Reichsmark подобається це.
  8. Yuriy Grigorev

    Yuriy Grigorev Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    766
    і обʼяву на форумі давали? ціна приваблива,дивно що так довго
     
    akms1974 та 50_Reichsmark подобається це.
  9. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.567
    Адреса:
    Україна
    в комісійку здав і все
     
    akms1974, Yuriy Grigorev та curbis подобається це.