АКМ 7,62-39 Виробітка ствола

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Semen700, 17 січ 2025.

  1. Semen700

    Semen700 Schütze

    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    Г.Киев
    Бажаю здоровʼя.Дайте пораду що робити.В мого АКМа виробітка ствола,його можна продати?
     
    akms1974 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Кронштейн прицілу AGM Rattler все на фото
      4000 грн.
    2. крепление для прицела все на фото
      2300 грн.
    3. ИК-осветитель, практически не использовался, рабочее отличное состояние. Снят с цифрового прицела А...
      3600 грн.
    4. Моноблок можна придбати натиснувши на кнопку, не траба чекати кінця аукціону. Моноблок низький н...
      330 грн.
    5. (в наявності 2 шт.)
      Тактичний блок SOTAC DBAL A2, корпус алюміній, зелений лазер + ліхтар + ІЧ лазер. Є режим збільшено...
      7650 грн.
  3. 50_Reichsmark

    50_Reichsmark Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.048
    Адреса:
    Дрезден
    Можна, ставите ціну 50% від суми за яку Ви його купляли, і піде. Але в нас зазвичай так не роблять)
     
    akms1974, insert000 та Yuriy Grigorev подобається це.
  4. Semen700

    Semen700 Schütze

    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    Г.Киев
    А чому в нас так не роблять?
     
    akms1974 та insert000 подобається це.
  5. 50_Reichsmark

    50_Reichsmark Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.048
    Адреса:
    Дрезден
    А зайдіть в розділ продажів, і там: настріл мінімальний, або 100-200 патронів, або три патрона в НДКЦ, і ціни 1000 - 1500$.
    То так як купити жигуль «копєйку» 1972р за 500$, три роки поїздити і продати за 600$))) якось так
     
    Roy_Shagano, insert000, akms1974 та 2 іншим подобається це.
  6. Yuriy Grigorev

    Yuriy Grigorev Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    766
    Якщо Ви згодні на такий підхід,то ставте ціну середню по ринку і кожні ~4 дні знижуйте ціну на ~10%: і продасте швидко, і отримаєте ,напевно, більше 50%
     
    SergAF, akms1974, 50_Reichsmark та ще 1-му подобається це.
  7. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.567
    Адреса:
    Україна
    новий майже продав за 600, стояв півроку в магазині
     
    akms1974, Yuriy Grigorev та 50_Reichsmark подобається це.
  8. Yuriy Grigorev

    Yuriy Grigorev Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    766
    і обʼяву на форумі давали? ціна приваблива,дивно що так довго
     
    akms1974 та 50_Reichsmark подобається це.
  9. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.567
    Адреса:
    Україна
    в комісійку здав і все
     
    akms1974, Yuriy Grigorev та curbis подобається це.