Большое железное колесо

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем AZ555, 16 січ 2025.

  1. AZ555

    AZ555 Hauptmann

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    215
    Лоти
      на продажу:
    26
      продані:
    483
    Повідомлення:
    2.707
    Адреса:
    Украина
    Приветствую всех.
    Кто то в курсе, с чего может быть это колесо?
    1 пролёт поломан, так то на месте но треснутое давно. Возможно чугун. Диаметр где-то 80-90см
     

    Images:

    20250116_165958.jpg
    20250116_165930.jpg
    20250116_170628.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Німецький бинт для аптечки.
      500 грн.
    2. Фотоапарат вінтажний старовинний виробництва Germany у відмінному стані.
      1300 грн.
    3. Невеличкий складаний ніж. Майже не вживаний! На металі поверхнева патина.
      400 грн.
    4. Невеличкий кишеньковий ніж. Колекційний стан! На металі часова патина.
      400 грн.
    5. Легендарний німецький радіоприймач DKE38. Практично не вживаний! Кількість пташок просто зашкалює! :...
      13000 грн.
  3. Barbaron

    Barbaron Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    705
    Адреса:
    г. Киев
    Не военное.
    Сх и тп
     
    AZ555, sergeyk2, Star64 та 4 іншим подобається це.
  4. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    57
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    103
    Повідомлення:
    5.431
    Адреса:
    Україна
    Локомобиль как вариант :)
     
    Криос, AZ555 та sergeyk2 подобається це.
  5. AZ555

    AZ555 Hauptmann

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    215
    Лоти
      на продажу:
    26
      продані:
    483
    Повідомлення:
    2.707
    Адреса:
    Украина
    Короче в лом его. Хз конечно как его от туда куда либо допереть:Do_O

    Кувалда наверное в помощь, разбирать и переть
     
    Barbaron подобається це.
  6. AZ555

    AZ555 Hauptmann

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    215
    Лоти
      на продажу:
    26
      продані:
    483
    Повідомлення:
    2.707
    Адреса:
    Украина
    Нашёл я в инете, тупо по поиску картинки, точно такие же колеса. Больше всего похоже на Конная польская косарка. Но я хз нужно ли оно кому-то, вряд-ли наверное? Весит оно под 30кг
     

    Images:

    cabNWl9AyvrSp5pE2ByeYo5kpkE-960.jpg
    JwwOijimX615CFyVwajE3htFwf4-960.jpg
    u_d29294dbb67a5a1477ce5f47c91a6fa2_800.jpg
    Quagmire, Omikron, Криос та 5 іншим подобається це.
  7. Barbaron

    Barbaron Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    705
    Адреса:
    г. Киев
    Вряд ли кто-то реставрирует конную польскую косарку.
     
    Quagmire, AZ555 та Instructor - Sun подобається це.