1. Сьогодні 22.06.2026 о 15-40 до 16-00 будуть проводитись технічні роботи Вибачте за незручності.

Шо за звено чи застібка? По ДСВ

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Sofus, 3 січ 2025.

  1. Sofus

    Sofus Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    342
    Адреса:
    Слобода
    Вітаю дядьки
    Шо за річ?
    З позицій
    Часто попадалася
    Іноді однакові спарені,іноді отакі поодинокі
    Може хто зна?
     

    Images:

    IMG_20250103_123432.jpg
    IMG_20250103_123443.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Кокарда Люфтваффе. Алюміній. Нульц!
      1600 грн.
    2. Нательное белье, кальсоны датской армии. 100% хлопок. Мягкий текстиль и хорошо тянется. Плоские не р...
      650 грн.
    3. Орел ,нагрудный, офицерский. Ранняя , довоенная модель. Ручное шитье, серебрянная канитель. Цена : 5...
      5400 грн.
    4. Водостойкий полукомбинезон из комплекта N-2 Rain. Контракт: contract NXsx 9-322 Латунная молния TALO...
      2200 грн.
    5. З болота.Алюмінь.Стан дивіться по фото.Клеймо -"Ad.B.L 39"
      2200 грн.
  3. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    6.249
    Адреса:
    Україна. Кропивницький
    Від сільгосп техніки.
     
    VIKTOR 243, Хейль, Manergeim та 3 іншим подобається це.
  4. Sofus

    Sofus Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    342
    Адреса:
    Слобода
    Дякую
    А як точніше знайти від чого шо і як?
     
  5. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    6.249
    Адреса:
    Україна. Кропивницький
    VIKTOR 243, \Lisovik/, tvd8274 та ще 1-му подобається це.
  6. Sofus

    Sofus Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    342
    Адреса:
    Слобода
  7. valerka

    valerka General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    42
    Повідомлення:
    6.249
    Адреса:
    Україна. Кропивницький
    Та не обов'язково від імпортного, на полях їх дуже багато зустрічається.
    То щось або від бурячного комбайна або від тієї штуки що гній по полях розкидає.
     
    VIKTOR 243, A10A, Manergeim та 2 іншим подобається це.
  8. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.973
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...це ланка ланцюга-прИводу старих сівалок...
    (я ще такі застав)
    :rolleyes::beer:
     
    VIKTOR 243, Хейль, Bangalor та 3 іншим подобається це.
  9. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.973
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...для "гною" та "буряків" воно слабЕ (...від навантаження вушко розгинається, ланцюг рветься).
    а для прИводу висіваючого агрегату - саме ТО.
    Доречі - подовженням/вкороченнням ланцюга можна було регулювати норму висіву зерна
    :rolleyes::beer:
     
    Останнє редагування: 4 січ 2025
    Bangalor та valerka подобається це.
  10. Sofus

    Sofus Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    342
    Адреса:
    Слобода
    Це звісно круто дядьки, але там зовсім нема полів
    Можливо бульдозером загортали позиції
    Бо глибоченько і зверху чернозем з цеглою
     
  11. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.973
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...це НІ ПРО ЩО не говорить...
    не шукайте секретів там, де їх немає.
    :rolleyes:
     
    valerka та olxa78 подобається це.
  12. Sofus

    Sofus Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    342
    Адреса:
    Слобода
    Та ну так
    Я накопав там чого хотів по фріцам
    Просто ось ця штука часто попадалася і з'ясував тепер шо за вона
    Всім дякую