Куплю ME P08

Тема у розділі 'Куплю ММГ та запчастини до них', створена користувачем Жмера, 28 гру 2024.

  1. Продавец Жмера

    Жмера Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    57
    Повідомлення:
    332
    Адреса:
    Ukraine
    Куплю ме р08,не за все деньги мира
    Рассмотрю все варианты
    С ув.
     
  2. Цікаві лоти

    1. Приціл гвинтівки ТОЗ 8-12 з планкою. Все на фото.
      700 грн.
    2. Ремінь на мосінку.Зберігання склад.1952 р.клеймо зірка,шкіряна прошивка.Все на фото.
      500 грн.
    3. Копія рами тоз 8. Воронена клєвером.
      3000 грн.
    4. Гвинтівка пневматична 1955 року в робочому стані
      4000 грн.
    5. Нова, оригінальна, не встановлювалась.
      350 грн.
  3. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    52
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.229
    Адреса:
    OSTWALL
    В рабочем состоянии или не важно ?
     
  4. Продавец Жмера

    Жмера Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    57
    Повідомлення:
    332
    Адреса:
    Ukraine
    Желательно рабочий
    Остальное зависит от степени поломки, чтобы привести в рабочее состояние можно было)
     
    Штурм подобається це.
  5. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    52
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.229
    Адреса:
    OSTWALL
    Вот такой. Коробка родная, но от предмета с другим серийным номером. 5500 грн.
     

    Images:

    DSC04901.JPG
    DSC04902.JPG
    DSC04903.JPG
    DSC04904.JPG
    DSC04905.JPG
    DSC04906.JPG
    DSC04907.JPG
    DSC04910.JPG
    DSC04911.JPG
    DSC04912.JPG
    DSC04913.JPG
    Obersturmbann та GRAF2845 подобається це.
  6. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    52
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.229
    Адреса:
    OSTWALL
    Создал человек тему и пропал. Дай БОГ, что у него все хорошо.
     
    Obersturmbann подобається це.