Доставка від лиця іншої людини

Тема у розділі 'Питання по роботі аукціону REIBERT', створена користувачем ᛒ︍ᚱ︍ᛁ︍ᚾ︍ᛉ︍ᛖ︍ᚱ︍ᛊ︍, 29 лис 2024.

  1. ᛒ︍ᚱ︍ᛁ︍ᚾ︍ᛉ︍ᛖ︍ᚱ︍ᛊ︍

    ᛒ︍ᚱ︍ᛁ︍ᚾ︍ᛉ︍ᛖ︍ᚱ︍ᛊ︍ Schütze

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    7
    Шановні адміни та модератори, чи можу я доручити відправку лоту іншій людині Новою Поштою, якщо я не маю змоги відправити особисто? Дякую. :)
     
  2. Цікаві лоти

    1. Ранний алюминевьій обод подшлемника немецкой каски. Есть клейма. Хорошее состояние
      1499 грн.
    2. М40 бодрый метал, без свищей и деформаций
      2500 грн.
    3. Немецкий стальной шлем ( каска ) М35 Немецкий стальной шлем \ каска М35\64 ( 64-й размер, 66 см п...
      15000 грн.
    4. каска Болгария все дефекты недостатки показал на фото как то так С Уважением !!!
      3000 грн.
    5. Есть вот такая каска парашютиста. Когда-то досталась мне по случаю. Кто, где и когда нашёл - не знаю...
      33000 грн.
  3. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    315
    Лоти
      на продажу:
    52
      продані:
    847
    Повідомлення:
    2.993
    Адреса:
    Україна
    А оформити в особистому кабінеті і віддати довіреній особі, щоб занесла на пошту, не варіант?
     
  4. ᛒ︍ᚱ︍ᛁ︍ᚾ︍ᛉ︍ᛖ︍ᚱ︍ᛊ︍

    ᛒ︍ᚱ︍ᛁ︍ᚾ︍ᛉ︍ᛖ︍ᚱ︍ᛊ︍ Schütze

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    7
    ну я думаю що досить можливий варіант, дякую! гарного вечора!
     
    Wadospyro подобається це.