Ручка під патрон Флобера

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Viva Cuba, 25 лис 2024.

  1. Viva Cuba

    Viva Cuba Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    17
    Адреса:
    Киев
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 5 шт.)
      Все целое и красивое
      1200 грн.
    2. Оригинальный ползун в сборе MG-34. Не коп. Складское хранение. Весьма хорошее состояние. Есть клеймо...
      900 грн.
    3. (в наявності 3 шт.)
      Пружини якісні,новоробні.В коплекті 4 пружини.
      1000 грн.
    4. Ящик цілий, все в мастилі.
      9300 грн.
    5. Один диск до дп- 27 . Складське зберігання, гарний стан.Пружини з фальш патронами на місці. Є прим&#...
      1250 грн.
  3. *цвях*

    *цвях* Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    33
    Повідомлення:
    341
    Вітаю!
    Дізнаєтесь її ціну по факту,коли закінчиться аукціон)

    цікава у вас послідовність речей…
    Ви спочатку виставили річ на аукціон,а потім цікавитесь її ціну.

    А якщо вам зараз напишуть що 500$,то ви знімете її з аукціону чи як?))

    Річ не погана,але те що патрончик не фіксується,то це хреново,так як потрібно її тримати строго в горизонтальному положенні з невеликим нахилом донизу.
    Чи я помиляюсь?
    З повагою!
     
    Левий Алфеев та комотд подобається це.
  4. Viva Cuba

    Viva Cuba Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    17
    Адреса:
    Киев
    В цілому ні, не обовязково тримати по горизонталі
    Але стало цікаво, скіли коштує. Але прийшов к ідеї трохи пізніше ніж після аукціону
     
    *цвях* подобається це.
  5. Николай 1975

    Николай 1975 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    293
    Адреса:
    Украина
    Да, столик на резьбе, а на другой половине маленькую шпильку, в которой сделан пропил и углубление по центру пропила, в которой лежит т-образный боек . Как то так по моему. Так мусор будет попадать и т д. А так прикольная штука.
     
    Viva Cuba та *цвях* подобається це.