Трак з німецької бронетехніки.

Тема у розділі 'Техніка та важке озброєння', створена користувачем Пенсионер58, 30 жов 2024.

  1. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    86
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    128
    Повідомлення:
    1.579
    Адреса:
    Магадан
    Доброго, підскажіть по девайсу - міряв рулеткою, ну ні як не дотягує до 400 мм., а на ньому вказано - 400 mm :eek:
     

    Images:

    WP_20241030_14_17_02_Pro.jpg
    WP_20241030_14_17_33_Pro.jpg
    WP_20241030_14_17_41_Pro.jpg
    WP_20241030_14_17_54_Pro.jpg
    WP_20241030_14_19_30_Pro.jpg
    WP_20241030_14_20_14_Pro.jpg
    WP_20241030_14_20_23_Pro.jpg
    Миша-Клад, gall 83, Dietrich88 та 3 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. З болота.В лоті тільки кришка.
      300 грн.
    2. Заглушка пістолетного грота знаходиться в хорошому стані.
      400 грн.
    3. Деталь защиты (крышка) двигателя танка Т-34.Применялась и на других моделях.Вес больше 120 кг.На чер...
      7500 грн.
    4. Каток Sd.kfz 7 Состояние по фото, отсутствует резина.
      1000 грн.
    5. Уламки з місця падіння літака іл-2 по 1943-му році. Фото двигуна з просторів інтернета для ознайомле...
      455 грн.
  3. Barbaron

    Barbaron Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    705
    Адреса:
    г. Киев
    Один из поздних на т3, т4 и все на их базе
     
    Миша-Клад, Roma_1985, gall 83 та 5 іншим подобається це.
  4. Valduha

    Valduha Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.516
    Адреса:
    Latvia, Madona
    Roma_1985, ded72, gall 83 та 2 іншим подобається це.
  5. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    86
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    128
    Повідомлення:
    1.579
    Адреса:
    Магадан
    Перепрошую - а чого на ньому клеймо 400 мм? Як він є 380 мм?:eek:
     
    gall 83 та Daltim подобається це.
  6. Daltim

    Daltim Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    583
    Адреса:
    Украина
    Разом з пальцем , точніше з шапкою пальця він 400 мм.
     
    Миша-Клад, Roma_1985, A10A та 2 іншим подобається це.