Дими. ДМ-11, РДГ-2Б

Discussion in 'Холості патрони, ракети, дими' started by Crazy_DoG_KeePeR, Oct 2, 2024.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Продавец Crazy_DoG_KeePeR

    Crazy_DoG_KeePeR Schütze

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    17
    Messages:
    10
    Location:
    Україна
    Ручна димова граната РДГ-2Б. Білий дим. (Продано) Ціна грн/шт.
    Димова шашка ДМ-11. Банка, проколка, сірник. (Продано) Ціна грн/шт
    IMG_20240929_232008_344.jpg IMG_20240929_232036_814.jpg
     
    Last edited: Nov 27, 2024
    klerik777 likes this.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 107 шт.)
      Тип инициации - терочный задержка - 4-5сек Корпус - плотный картон Мощность - 6 корсар Наполнитель...
      65 грн.
    2. Холоті набої 7,62*54 до всіх виду ПК В наявності 170 шт. Замовлення приймаєть від 20 шт
      25 грн.
    3. (в наличии 38 шт.)
      Імітаційні піропатрони для узргм, тільки розпаковані. Ціна за 1шт.
      123 грн.
    4. (в наличии 46 шт.)
      Розкладні фаєри червоного вогню, німецького виробництва. Фірми комет і пейнсвессекс, які працюють од...
      240 грн.
    5. (в наличии 14 шт.)
      40мм парашютна, освітлювальна ракета роп40. Ціна за 1шт
      450 грн.
  3. tynex

    tynex Schütze

    Messages:
    4
    Куплю 2 банки дм11
    Жду карту
     
    Crazy_DoG_KeePeR likes this.
  4. Poseidon01

    Poseidon01 Schütze

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Messages:
    1
    Location:
    Шатного, 22
    Дм-11 4шт. Карта ?
     
  5. Vladislav_00

    Vladislav_00 Schütze

    Messages:
    1
    Location:
    Запоріжжя
    РДГ-2Б. Білий дим.
    3шт.
    На карту.
     
  6. Санич Сафанич

    Санич Сафанич Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    60
    Location:
    Україна
    РДГ-2Б
    2 шт можна?
     
  7. Odinochka

    Odinochka Obergefreiter

    Messages:
    103
    Location:
    Черкасы
    Доброго дня, візьму РДГ2Б якщо є
     
Thread Status:
Not open for further replies.