Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. Govtva

    Govtva Oberst

    Messages:
    3,764
    Location:
    Украина,Полтава
  2. Интересные лоты

    1. Лёгкий хлопковый жилет в стиле O.D. JUNGLE VEST U.S. ARMY, Vietnam War Style Реплика от MIL/TEC by S...
      600 грн.
    2. Жилет на коп, рыбалку, охоту. Ткань лёгкая, летняя. Хороший камуфляж для камышей. Имеет множество ка...
      260 грн.
    3. Жилет на прохладное время года (весна/осень). Выполнен из ветростойкой синтетической ткани. Имеет оп...
      55 грн.
    4. Отличный жилет на охоту/стрельбище или просто на природу в классическом стиле. Утепление больше на о...
      360 грн.
    5. Утеплённый жилет на зиму/осень. Жилет не «раздутый», можно использовать под одеждой как утеплитель....
      300 грн.
  3. cer

    cer Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    190
    Лоты
      на продаже:
    9
      проданные:
    385
    Messages:
    4,870
    Location:
    украина.хотин
    несіть бігом помяник і червоний олівець , треба відмітити цей день шо пан К% завітав у гості ...
     
  4. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Пятниця 13 те, дочекались таки :beer: :oops: снилась дівчина ... і партійна сходка на вибори:rolleyes: таки значить одне здвох .


    458947347_7888147547981008_7610087805241241426_n.jpg
     
  5. tuman

    tuman ℭанітар Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    78
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    163
    Messages:
    5,215
    Location:
    ЮГ. В.Лепетиха
    Не знаю . Надо пробовать .
     
  6. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270

    :rolleyes: а расценкі тіж самі чит вже змінивсь прайс ?
     
    Лорд Грегори and cer like this.
  7. консерватор

    консерватор General-leutnant

    завітати то завітав але ж щоь поганенько ви мене зустріли. та і порядку я бачу геть немає. але то нічого, туди блищче до зими частіш буду відвідувати бо ви геть розпустилися усі тут.
     
  8. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270


     
  9. tuman

    tuman ℭанітар Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    78
    Лоты
      на продаже:
    4
      проданные:
    163
    Messages:
    5,215
    Location:
    ЮГ. В.Лепетиха
    Он точно не потянет .:D
     
    cer and Бек like this.
  10. консерватор

    консерватор General-leutnant

    так а де, так а шо. ніц небачу ані плєшки ані шкварочки, ані іншого. недоопрацьовуєте пане Бек, недоопрацьовуєте. геть вже навички втратили
     
    гринго80, cer and tuman like this.
  11. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    в мене приход а не трахтір :D сюди тіко приносять:beer:
     
    Topaz81, cer, Omikron and 1 other person like this.
  12. консерватор

    консерватор General-leutnant

    приход це коли закинувся чимсь таким шо розширює свідомість,
     
    гринго80, рамзэс and cer like this.
  13. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :rolleyes: так а я про шо , у нас божеський а у ваш тіко зайди : лишишся винен чтири і при памяті дай боже ще лишитись від такого % :beer:
     
    Topaz81, cer and Omikron like this.
  14. консерватор

    консерватор General-leutnant

    а томас в вас є? нема! тож тоталітарна секта. отакоєот
     
  15. cer

    cer Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    190
    Лоты
      на продаже:
    9
      проданные:
    385
    Messages:
    4,870
    Location:
    украина.хотин
    а секта то шо уже не приход ?
     
    Topaz81 likes this.
  16. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270

    :rolleyes: чого нема того нема, а у вас в приході шо томас є ? :eek::smile_6:


     
  17. консерватор

    консерватор General-leutnant

    а в нас не приход, в нас вільне товариство, клюб накшталт англійського
     
  18. Govtva

    Govtva Oberst

    Messages:
    3,764
    Location:
    Украина,Полтава
  19. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :rolleyes: клюб кажете....:smile_8: краще вже в приході .:beer:


     
    ДВ762, рамзэс and Oprishok like this.
  20. консерватор

    консерватор General-leutnant

    гринго80, Govtva and Oprishok like this.
  21. Schanz

    Schanz Oberst

    Messages:
    3,947
    Location:
    Украина
    Продовжую про вищезгадану шафу. Тобто, шафу-купе, яка свого часу у нас в родині получила назву ''народна стройка'' )).
    Ідея вже давно вітала у повітрі, дуже багато речей треба та одягу треба було десь розмістити, щоб не муляли очі.
    Спочатку ми з дружиною пішли хибним шляхом - купили в меблевому магазині готовий польський шаф-купе, поставили його в спальні.
    Трохи згодом, зрозуміли, що єдине цінне, що в ньому було, це величезне дзеркало, розміром на всю центральну дверь шафи :), бо із своєю головною задачею "вмістити все і навіть більше '' ця шафа купе явно не справляється. Виявилася замалою.:oops::)
    Ось тоді я і замислив будівництво того свого меблевого ''гуллівера'' .
    Місто для нього було тільки в гостинній , але не було самої ідеї, як зробити цю конструкцію одночасно велетенською і сверхміцною. Щоб вона не склалася як карткова хатинка під тягарем шуб, пальт, курток і іншого скарбу. А сховати в шафу хотілося дуже багато , щоб було в квартирі більше вільного простору при мінімумі меблів.
    І тут мені попала в око книга про мистецтво Японії.
    А саме, стаття про конструкцію їхніх відомих пагод.
    Виявилося, що в пагоді все тримається на єдиній центральній колоні, т.з. ''сімбасирі''. Часто для цієї колони японці використовували стволи багатовікових листвениць , у якіх просто обрубали гілки, залишаючи стовбур в землі:
    Screenshot_20240913-180203.png
    Я згадав, що в гаражі вже давно лежить без діла міцний сталевий швелер , із полицею десь 120...140 мм. ...., який і мав би стати
    А далі потрохи ідея стала обростати плоттю. Я прийшов до висновку, що права бокова і задня стінки шафи мені взагалі не потрібні. Їхню роль будуть виконувати дві перпендикулярно сходящі стіни.
    Потім встановив ''центральну колону', тобто швелер. Добре, що підлога з дошок - спочатку закріпив на підлозі дерев'яний брус, до якого знизу пришив швелер. Верх швелера жорстко закріпив завдяки дерев'яного бруса-стяжки із стіною. Одночасно ця стяжка виконуватиме роль центральної опори для ''даху'' шафи і від неї ж я кинув вниз систему центральних кріплень для величезних дерев'яних полиць, що сходяться до центральної колони двома ярусами від бокових стінок шафи (нагадую, що одна із бокових стінок це фактично кам'яна стіна).
    По итогу, мені пришлося повністю заказати лише меблеву плиту (16 мм) для лівої бокової стінки і дві плити шириною по 50 см для бокових стінок на лицевій стороні для облаштування додаткових перпендикулярних бокових полиць під складування постільної білизни, дрібного одягу та іншого.
    Розташування верхнього одягу в шафі зроблено у два яруси (в жодній покупній, навіть дуже великій шафі-купе ви такого не побачите! :cool:)
    Самим коштовним елементом шафи стали вертикальні алюмінієві німецькі направляючі для розсувних дверей шафи, завдовжки на всю висоту шафи, одночасно вони є ручками для переміщення дверей. Їх я купив у магазині меблевої фурнітури.
    Там же я купив і турецький набір ,''ходову частину'' для облаштування пересування дверей в комплеті із верхньою і нижньою направляючими рейками.
    Розміри шафи купе по пам'яті такі: довжина: 4200 мм, висота: 2900, глибина - 800.
    Двері дуже легкі, недорогі, але вийшло дуже красиво і стильно. З цим ноу-хау поділюся вже з тими, хто вирішить колись будувати подібну шафу самотужки, не бажаючи сильно при цьому переплачувати.
    Вся начинка, тобто бокові і верхні продольні полиці - все це із підручного матеріалу - останки старої мебелі, а дошки, рейки и т.п. все це по тій такі говірці : ''не вынес с работы -украл у семьи".:D
    Все це скрито від ока під драпіруванням, або застелено спеціальним папіром.
    Короче, шафа вийшла дешево і сердито, навіть дуже сердито за свої гроші, що були потрачені.
    Самим дешевим елементом став ''дах '' шафи - кинув два листа ДВП на поперечні опори, навіть не закріпляв. Хто його бачить, той ''дах'' на висоті 2900 мм!:)
    По итогу всі довольні, по-перше дружина - і речі більше по хаті не валяються, і гостям не стидно шафу показати:D. І затрати вийшли зовсім невеликими.
    Бажаю надхнення домашнім майстрам і майстрам, що стали ними ''поневолє'' .
    :beer:
     
  22. Briter

    Briter Oberleutnant

    Messages:
    1,549
    Location:
    Lviv
    двоповерхову дообладнував з замовної, купив спеціальну систему, тягнеш за патичок, верхня поперечка з купою вішалок опускається на 90 град, в рівень з нижньою.
    До того в користуванні була шафа купе, італійська, на три широких двері, з верхньою системою підвіски, хотів знайти таку саму, не вийшло, а нижня гірше бо з часом 3 метрові двері таки гуляють під своєю вагою.
    Взагалі так якісно зробленого купе як готове італійське більше не бачив.
     
    A10A, Schanz, cer and 1 other person like this.
  23. cer

    cer Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    190
    Лоты
      на продаже:
    9
      проданные:
    385
    Messages:
    4,870
    Location:
    украина.хотин
    отце модернізація , а з клунею так зможете зробити ?
     
  24. Schanz

    Schanz Oberst

    Messages:
    3,947
    Location:
    Украина
    :smile_12: Прогресивне рішення!
    А в мене доступ до верхніх полиць і одягу, що висить на другому ярусі, забезпечувала невеличка драбина-стрем'янка, яка стояла просто у шафі, серед одягу, що висів на нижньому ярусі .
    Тобто, відкотив дверь, дістав стрем'янку...
    Звісно, це повне ретро, м'яко кажучи, але було так.
    Дверей було три, а підлога шафи була заодно і підлогою кімнати. Там, під нижнім ярусом із висячим верхнім одягом стояли валізи, коробки із деякими хатніми речами, пилосос і навіть стара (але все ще жива :)) пральна машина.
    Між тим, немає ніякого захаращення, все проглядається, все майже під рукою. До чого не дотягнутися одразу, приходить на допомогу таж таки драбина.
     
    valerka, cer, Бек and 1 other person like this.
  25. консерватор

    консерватор General-leutnant

    з клунею неможна, клуня то святе. тож просю святу реліквію мацними руками не чипати
     
  26. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Будьте пильні ато прихожани в святі місця попруть...:beer:

    457513721_1039884060840858_5258045989713878588_n.jpg