Гвинтівка Барабани - Козак FC2

Тема у розділі 'Пневматична зброя', створена користувачем Алексей Tyman, 30 лип 2024.

  1. Продавец Алексей Tyman

    Алексей Tyman Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    628
    Адреса:
    Чернигов
    Барабани - Козак FC2

    Ціна , за один - 500гр.
     

    Images:

    IMG_8486.jpeg
    IMG_8487.jpeg
    IMG_8488.jpeg
    1. До Вашої уваги прес в ньому вже вбудована матриця для виготовлення кульок для пневматичної гвинтівки...
      999 грн.
    2. В гарному стані
      15000 грн.
    3. Ложе резано но кусок есть все на фото с какой модели не в курсе
      500 грн.
    4. (в наявності 3 шт.)
      Магазин десяти зарядный для PCP гвинтівки Beeman Chif. Commander. 1085. Роторний. Оригінал.
      400 грн.
    5. запчастини одним лотом стан на фото питання лс
      1 грн.
  2. Flucenirt

    Flucenirt Oberschütze

    Повідомлення:
    91
    Адреса:
    Киев
    Два беру, скиньте реквізити
     
  3. Продавец Алексей Tyman

    Алексей Tyman Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    628
    Адреса:
    Чернигов
    Написав , в приватні повідомлення.
     
  4. Продавец Алексей Tyman

    Алексей Tyman Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    628
    Адреса:
    Чернигов
    Лишився один.
     
  5. 4ittter

    4ittter Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.097
    Адреса:
    Аквітанія
    Візьму один,укрпоштою зможете відправити?
     
  6. Продавец Алексей Tyman

    Алексей Tyman Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    628
    Адреса:
    Чернигов
    Доброго дня. Так , зможу. Напишіть адресу , в особисті повідомлення.
     
  7. Продавец Алексей Tyman

    Алексей Tyman Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    628
    Адреса:
    Чернигов
    Продані.
     
  8. ISTR_2010

    ISTR_2010 Gefreiter

    Повідомлення:
    58
    Адреса:
    Краматорск
    ще будуть? один треба
     
  9. Продавец Алексей Tyman

    Алексей Tyman Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    628
    Адреса:
    Чернигов
    Повідомлю , як зʼявиться.
     
    ISTR_2010 подобається це.
  10. славон53

    славон53 Oberschütze

    Повідомлення:
    29
    На просто козак підходять?
     
  11. 4ittter

    4ittter Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.097
    Адреса:
    Аквітанія
    Доброго,мені на козак не підійшов,можу один продати
     
    ISTR_2010 подобається це.
  12. 4ittter

    4ittter Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.097
    Адреса:
    Аквітанія
    Ні,не підходять,різна товщина,діаметр,і кількість отворів під кулі
     
  13. ISTR_2010

    ISTR_2010 Gefreiter

    Повідомлення:
    58
    Адреса:
    Краматорск
    + реквизиты в личку