посоветуйте глушитель (пбс)на АКСу

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Мэверик, 15 кві 2024.

  1. Мэверик

    Мэверик Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    283
    Лоти
      на продажу:
    12
      продані:
    545
    Повідомлення:
    3.514
    Адреса:
    Украина, Слобода
    Прошу помочь советом.
    Нужен ПБС на "ксюху"
    С возможностью стрельбы очередями ( немного)
    Дорогой не потяну. а выкидывать деньги на дешевку не хочется
    Буду благодарен. если посоветуете где и какой купить:beer:
     
    Восход, Gaston, хэппи энд та 2 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Ммг мінометної міни 60 мм. Міна повністю безпечна деактивована. Видалений основний заряд, деактивова...
      5600 грн.
    2. AIM-132 ASRAAM — британская управляемая ракета класса «воздух—воздух» ближнего боя, оснащённая инфра...
      9798 грн.
    3. (в наявності 44 шт.)
      Гильза алюминиевая 30х113мм пулемета M230LF Bushmaster среднекалиберной автоматической пушки. Цена з...
      50 грн.
    4. (в наявності 3 шт.)
      Делал для себя, может, еще кому сгодится. Не резина, жесткий пластик.
      200 грн.
    5. Конденсаторная взрывная инновационная машинка OneShot MNL-OS-S700-2H. Підривна машинка «OneShot» — ц...
      7000 грн.
  3. rumun

    rumun Obergefreiter

    Повідомлення:
    79
    Візьміть наш Харківський стіл, хороші випробувані прибори
     
    Олег Грабовский подобається це.
  4. Serj_013

    Serj_013 Gefreiter

    Повідомлення:
    70
    Vinci Tactical, серія CQB-15 (якщо черг небагато) чи CQB-F (якщо часто чергами) і обговорити при замовленні кріплення на аксу.
     
    something та Мэверик подобається це.
  5. Иван Скрипник

    Иван Скрипник Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    1.933
    Адреса:
    Планета Земля
    Приветствую.
    Ищите ПБС-4 оригинальный,это в идеале,либо если это дорого,то "кулибинский" вариант,выполненный по газоразгруженной схеме.
    "Стил" крайне не советую.
    С уважением.
     
    kripers338, treal, pinair та 5 іншим подобається це.
  6. FrauFitzer

    FrauFitzer Obergefreiter

    Повідомлення:
    117
    Адреса:
    Україна
    А чому Стіл не рекомендуєте? Нещодавно дивився асортимент, там і газорозвантажені варіанти є, і qdc
     
    Олег Грабовский та Ipatiy подобається це.
  7. Мэверик

    Мэверик Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    283
    Лоти
      на продажу:
    12
      продані:
    545
    Повідомлення:
    3.514
    Адреса:
    Украина, Слобода
    пока купил газоразгруженный UARMI
    Впечатления двоякие. но это "ксюха".
    На АК должно быть лучше
     
  8. Шкоут

    Шкоут Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    242
    Адреса:
    Буджацький степ
    Центрація на колодці не точна, рекомендація доопрацювання напильником по місцю цікава, але лотерея ще та. Саме на Ксюхі в мене стоїть газорозвантажений Імортал Тактікал, це не рідний пламєгас, по вухах не так дає і навіть можна стріляти в взязці 510-й Холосан+ПВС-31, але за рахунок неможливості точно позиціювати вісі канала ствола і саундмодератора, вони роблять канал саундмодератора більшого діаметра, що знижує ефективність. Ну і газорозвантаженість під великим питанням, бо засирає внутрянку капітально. Единою безумовною перевагою є, що стає в Круківську довгу цівку, та й в принципі одиночними-двійками 8 магазинів за 25-30 хв бою, чи полігону витримує. Для порівняння з їх же продукцією мав короткий досвід з Гротом, їх фіксація за допомогою розпирання на рідному не зйомному пламєгасі працююча, сам саундмодератор теж свою роботу робить непогано. Хоча важкувата балда, особливо з гротівським далеким виносом і легким прикладом.

    На власному Флармі використовую Вінчі CQB-F з полумягасником, теж з нюансами, на кшталт форсу полумя і тенденції відкручування разом з пламєгасом, навіть після охолодження, не зважаючи на фіксатор різьби. Але в цілому задоволений.
     
  9. Иван Скрипник

    Иван Скрипник Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    1.933
    Адреса:
    Планета Земля
    Имел неудачный опыт,он не глушит вообще,обратите внимание на объём камеры.
     
    kripers338, treal, pinair та 5 іншим подобається це.
  10. Иван Скрипник

    Иван Скрипник Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    1.933
    Адреса:
    Планета Земля
    Если не секрет,за сколько взяли?
     
    kripers338, treal, pinair та 5 іншим подобається це.
  11. Мэверик

    Мэверик Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    283
    Лоти
      на продажу:
    12
      продані:
    545
    Повідомлення:
    3.514
    Адреса:
    Украина, Слобода
    1800 грн
     
  12. Иван Скрипник

    Иван Скрипник Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    1.933
    Адреса:
    Планета Земля
    Да,это действительно,бюджетно... Когда-то давно брал "Стрелу" за 2000 грн.,а ПБС-4 за 400 у.е.
     
    kripers338, treal, pinair та 5 іншим подобається це.
  13. Мэверик

    Мэверик Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    283
    Лоти
      на продажу:
    12
      продані:
    545
    Повідомлення:
    3.514
    Адреса:
    Украина, Слобода
    дело не в цене ( хотя и в ней тоже)
    Был кулибинский за 600 грн - гасил звук изумительно.
    Но там проблема с овергазом.
    uarmi маленький. легкий. Глушит не очень. но овергаза практически нет
    ПыСы;ПБС сейчас по нормальной цене не купить
     
  14. Cracker

    Cracker Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    3.910
    Адреса:
    Украина
    Вітаю усіх! За два роки нічого кращого на аксу 74 не зьявилося ?
     
  15. Instructor - Sun

    Instructor - Sun Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    22
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    181
    Адреса:
    Вільна та Непокірна
    Приветствую,есть ли у кого то опыт эксплуатации саунд модератора БМ 10 торговой марки Броня Миколайова?
     
  16. Cacker

    Cacker Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    153
    Адреса:
    Сіверщина
    На АКС-74У треба дуже обережно обирати дульний пристрій. Наприклад, я бачив, як на автоматі зі звичайним (не розвантаженим) глушником після 1 магазину чергою дерев'яна цівка буквально спалахнула! Якщо вам потрібна коротка та розворотиста зброя, то краще використовувати не глушник (котрий в умовах сучасного бою, якщо у вас не дозвуковий патрон немає ніякого сенсу), а хороший полум'ягасник. Я використовував МЕ калібру 7,62 і різьбою 24х1,5. На відміну від рідного, він має достатній об'єм і повністю прибирає спалах, має малу вагу, збільшує розмір зброї десь на сантиметр чи біля того. Через об'єм і достатній діаметр вихідного отвору в нього відсутній овергаз, ви не отримуєте хмару диму навколо і струмень порохових газів в око через отвір фіксатора кришки.
     
    akms1974 подобається це.