Бенз , дизель, автогаз .

Discussion in 'Курилка' started by BART28, May 17, 2022.

  1. BART28

    BART28 General-major

    Messages:
    5,912
    Цены на бензин, дизель и газ могут быть справедливыми: нужно выровнять акциз и заставить АЗС-уклонистов платить налоги, – эксперт

    Кабмин должен установить справедливость на топливном рынке. Для этого нужно:

    1. Уравнять акциз на бензин, дизель и сжиженный газ с учетом энергетической ценности, обеспечив справедливую налоговую нагрузку на всех потребителей всех видов горючего. То есть дизтопливо и бензин должны не так агрессивно расти, а газ наоборот – должен подтянуться к их сегодняшнему уровню.

    2. Вынудить те АЗК, которые скрываются от уплаты налогов, платить эти налоги. Сейчас лишь некоторые сети заправок добросовестно платят налоги, другие – налоговые уклонисты. Ранее сообщалось, что такие сети, как БРСМ, Авантаж 7, Мотто и Маршал, почти не платят налоги на ВСУ.

    Следует напомнить о 10 млрд грн налогов в год, которые согласно свежим данным недоплачивает в бюджет ряд сетей автозаправок. И которые может собирать государство только в этой сфере, если усилит контроль за сбором налогов.

    Если это не будет сделано, повышение акцизов повысит ценники на стелах АЗК. А это отразится почти на всем: от продуктов до услуг, – пишет экс-нардеп Александр Черненко, комментируя правительственный законопроект о повышении акцизов на нефтепродукты.
     

    Images:

    IMG_20240405_204555_195.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Рама до рюкзака Molle II
      50 грн.
    2. (в наличии 1 шт.)
      От австрийского рюкзака малая или сухарная сумка, можно использовать отдельно, новая или около того;...
      400 грн.
    3. Берген, рамний рюкзак у кольорі олива Об'єм 100 літрів Матеріал кордура, також з внутрішньої ст...
      1000 грн.
    4. Добротний непромокальний рюкзак з ортопедичною спинкою з кордури з набором зйомних вкладок, об'...
      2299 грн.
    5. Рюкзак из плотной ткани без резинового покрытия изнутри (не будет сыпаться). Судя по бирке - объём н...
      250 грн.
  3. BART28

    BART28 General-major

    Messages:
    5,912
    Доброго ранку
     

    Images:

    FB_IMG_1712472798786.jpg
    Boris Pryanikov likes this.
  4. Роня

    Роня Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    1,723
    Нічого дивного, наші бариги солярою-бензиною куби пластикові ера каністри відходить:eek:
     
  5. BART28

    BART28 General-major

    Messages:
    5,912
    Бизнес спасает обстреливаемый Харьков: ОККО передала 70 000 литров горючего для генераторов на важных объектах города

    Сеть автозаправочных комплексов OKKO передала 70 000 литров горючего для Харьковской области, которая подвергается массированным обстрелам россии. Горючее передадут Харьковской областной военной администрации. Оно будет направлено на поддержку бесперебойной работы генераторов на объектах критической инфраструктуры региона.

    "Искренне благодарю OKKO, что так оперативно откликнулись на призыв поддержать Харьков. Спасибо бизнесу, который готов подать руку поддержки, когда это необходимо. Вместе мы сильнее", – написала первый вице-премьер-министр Украины, министр экономики Юлия Свириденко.

    Напомним, в прошлом году ОККО передала военным разведтехнику, минометы, пулеметы, гранатометы. А в этом году компания планирует обеспечить 10 подразделений ДШВ комплексами обнаружения и уничтожения врага "Пульстрон". Первый из них отгрузили на днях.
     

    Images:

    IMG_20240418_222621_557.jpg
  6. BART28

    BART28 General-major

    Messages:
    5,912
    Панове, що за бензин такий а100 ?
    Хотів для генератора узяти . Поршня не погорять?
     
  7. Briter

    Briter Oberleutnant

    Messages:
    1,549
    Location:
    Lviv
    100 для високофорсованих двигунів, він важче, енергоємнісніше, можуть бути проблеми у простих двигунів.
     
    Govtva and Volocuga like this.
  8. BART28

    BART28 General-major

    Messages:
    5,912
    Але як жигуль гарно їде)))... з під себе рве асфальт :D
     
    иван777444333 likes this.
  9. Boris Pryanikov

    Boris Pryanikov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Messages:
    1,675
    То варто спробувати і в генератор плюхнути,може замість 220 видасть 380.. :D
     
  10. BART28

    BART28 General-major

    Messages:
    5,912
    Мені ДТЕК це не пробачит :D
    Але як що серйозно, то жигуль гарно їде, та розхід меньше. Правда за я за поршня хвилююсь , щоб дири не з'явилися...
     
  11. Boris Pryanikov

    Boris Pryanikov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Messages:
    1,675
    Якщо продовжувати експеримент,обов‘язково з‘являться.. :D Не треба зупинятись.. :D
     
    LySS, Briter and BART28 like this.
  12. BART28

    BART28 General-major

    Messages:
    5,912
    Жигуль в мене один. Я на йому до работи добіраюся ☝️ .Хоча я бачив на сокарі дід у мацквича 10л плюхнув у бак . Каже карбюратор почистити. Но щось я підозрюю що дід на вечірні покатушки з бабою зібрався :D
     
  13. Briter

    Briter Oberleutnant

    Messages:
    1,549
    Location:
    Lviv
    власники жигулів і решти москалепрома і так завжди були олігахами, тепер ще один доказ. Булькають в то бензин від феррарі.
     
  14. BART28

    BART28 General-major

    Messages:
    5,912
    Ви вважаєте що "спиртовий" ( био) буде краще?
    18 газолину +2л спирту ...
    Але люди й таку мачмалу льют у бак свій автівкі. Бо ціна сама низка з бензинів .
    Навряд там дійсно актанове число 100 ... Скоріше за всього 98 максимум
     
    LySS likes this.
  15. Briter

    Briter Oberleutnant

    Messages:
    1,549
    Location:
    Lviv
    спиртовий для тих в кого допуск на таке, інакше отримаєм всю задубівшу резину а в декого точно клапана згорять. Економії там точно нема.
     
    Boris Pryanikov and Volocuga like this.
  16. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Так в спиртовому октанове число більше 100-та). То не мачмала, а пормальний бенз, проблема в тому, що люди вірять в те, що на заборах пишуть, та неякісних резиновиробах паливної системи.
     
    Briter likes this.
  17. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Є, але тільки тоді, коли під нього авто розраховане.
     
    иван777444333 and Briter like this.
  18. BART28

    BART28 General-major

    Messages:
    5,912
    З чого складається спиртовий бензин? Та як його виготовляють в Україні?
     
  19. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Він складається з бензину, який теж продають на заправках та спирту.
     
  20. BART28

    BART28 General-major

    Messages:
    5,912
    Бензину який марки?
     
    Volocuga likes this.
  21. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Не знаю. Так само, не знаю, як і те, що продають під видом звичайного бензину.
     
    иван777444333 and BART28 like this.
  22. BART28

    BART28 General-major

    Messages:
    5,912
    Перед війною, дуже популярно в Україні було бадяжити газоконденсат зі спиртом . Зараз це знову набирає обертів.
     
    LySS likes this.
  23. Govtva

    Govtva Oberst

    Messages:
    3,764
    Location:
    Украина,Полтава
    Кстати проверил китайские шины на мокрой дороге тормозят нормально,про 87 метров как я и думал что статьи в интернете были заказные,зато следующая статья расхваливала дорогущий Континенталь,который еще попробуй залатай после прокола так как ощущение что резина пористая и воздух проходит мимо латки.
     
    BART28 and Briter like this.
  24. Briter

    Briter Oberleutnant

    Messages:
    1,549
    Location:
    Lviv
    трошки не тудой, різниця між поганими, хорошими і дуже хорошими шинами часто в 1-2 метрах тормозного шляху, яких зазвичай і не вистачає, але при нормальних звичках все добре.
    Більш важливі інші речі, довговічність, не тільки по протектору, паливна економічність, шумність. І в результаті якийсь мішлен чи гуд'їр вийде дешевше на кілометр ніж преміоррі чи будь який інший китаєць чи вітчизняний виріб.
    Думаю всі бачили поведені, з гулями, видавші корд покришки через декілька тис. без зовнішніх впливів.
    І той, підробки існують на все.
     
  25. Boris Pryanikov

    Boris Pryanikov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Messages:
    1,675
    Здивували. Жодного разу не зустрічав підробок шин :eek:
     
  26. BART28

    BART28 General-major

    Messages:
    5,912
    Їх дуже багато зараз на ринку. Китайські підробки.
     
    Briter likes this.