Манліхер.Чердак.Як почистити?

Тема у розділі 'Холодна зброя', створена користувачем Sofus, 3 кві 2024.

  1. Sofus

    Sofus Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    342
    Адреса:
    Слобода
    Всім привіт!
    На горищі знайшовся такий штик.
    Поняв тіки шо це Манліхер.А шо,як,чий-не шарю

    Хлопці і як його привести у норм почуття???
    Хто шо порадить?

    Заздалегідь всім подяка
     

    Images:

    IMG_20240403_121455_881.jpg
    IMG_20240403_121456_080.jpg
    IMG_20240403_121455_601.jpg
    Oprishok та Tamerlan25 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Штык-нож М7 образца 1964 года к автоматической винтовке М16 Штык М7 был принят на вооружение в 1964...
      3000 грн.
    2. Штык нож м7 состояние по фото
      2250 грн.
    3. Штык-нож АК армии Вьетнама. Клин ровный, не бит, не точен без зазубрин. Кнопка работает хорошо в нож...
      1119 грн.
    4. Предложу ножны штык-ножа АКМ (индекс ГРАУ 6*4). Состояние - б\у. Есть потертости, царапины. Внутренн...
      140 грн.
    5. Реквізити уточнюйте в особистих повідомленнях.
      9000 грн.
  3. Koloben

    Koloben Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.277
    Адреса:
    Германия
    Для начала, закиньте в саляру.Хотя лучше не весь, а только клин. Не знаю как дерево отреагирует.Или обильно обработайте ВД-шкой. Оставьте на некоторое время. ИМХО
     
    Sofus подобається це.
  4. Sofus

    Sofus Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    342
    Адреса:
    Слобода
    Дякую.
    Не хочеться знімати дерево.там трохи заіржавіло,треба спочатку іржу зняти
     
  5. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    5.340
    Адреса:
    Слобожанщина
    Перетворювач іржі, зашпували через пів години протерли і так декілька разів. Або як рушниці відновлюю, в керосин добавити сіль і туди ніж на добу - дві, потім добре протерти. Але зараз з керосином, де його взяти.
     
  6. Koloben

    Koloben Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.277
    Адреса:
    Германия
    Накладки лучше не трогать. Они заклепаны.
    Забрызгайте ВД. Оставьте откикисать. Затем мет.щётка , но без энтузиазма. И так несколько раз.
     
    Stach подобається це.
  7. Sofus

    Sofus Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    342
    Адреса:
    Слобода
    Дякую хлопці
    А клінок сам теж вд заприскати?
     
  8. Koloben

    Koloben Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.277
    Адреса:
    Германия
    Ну конечно. Забрызгайте весь штык и заверните в целофановый пакет.
     
    Sofus подобається це.
  9. AndyB

    AndyB Leutnant

    Повідомлення:
    2.855
    Адреса:
    Словакиа
    Eto ne glubokaja rzavcina, nado davat klinok v diesel ili oil i uvidet sto dalse delat, s nakladkami nicevo nenado delat, poka oni zaklepany. Predpolozitelno eto ranij Steyr nado posmotret na golovku po stampoch.
     
    Sofus подобається це.
  10. Sofus

    Sofus Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    342
    Адреса:
    Слобода
    Дякую
    До ранку провадяться у пакеті з вд40
    На ранок подивлюсь та і положу у соляру та недільку.
    Наскільки я знаю,соляра не дуже агресивна і дереву думаю нічого не буде
     
    Koloben подобається це.
  11. Koloben

    Koloben Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.277
    Адреса:
    Германия
    Ваша саляра может и не агрессивная,а вот немецкая...