Так шо там у кацапов? Хроники Ебанариума.

Discussion in 'Курилка' started by Камча, Nov 3, 2016.

  1. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Messages:
    3,621
    Location:
    Łódż, Polska
  2. Интересные лоты

    1. Балістична захисна антимікробна білизна армії Британії Британські армійські боксери з посиленням із...
      170 грн.
    2. (в наличии 8 шт.)
      Підштанники кальсони нові відмінної якості арміі США контракт 1979 г.Lally MFG.Corp пояс до 100 см....
      250 грн.
    3. Оригинальная контрактная футболка армии Англии. Ткань Coolmax для жаркой погоды. Отлично дышит, выво...
      250 грн.
    4. (в наличии 22 шт.)
      Нові Оригінальні, виготовлені по ГОСТу 1982 року; для військовослужбовців тоді ще ВДВ; 100% бавовна;...
      400 грн.
    5. Нові,розмір 25-27 см.,на ногу до 43 розміру,демісезонні,склад на фото
      280 грн.
  3. Reinhard T.E. Heydrich

    Reinhard T.E. Heydrich Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    1,923
    Location:
    Česká Republika
    IMG_20240330_081342_575.jpg

    Апостол Дмитрий:
    Таджикам ПРИГОТОВИТЬСЯ!

    Царь рашки решил проблему с зеками просто, убил более 120 000 шт.

    Царь решил решить проблему с мигрантами и неудачной мобилизацией!

    фсб решило эту проблему, легко и непринужденно!

    За 1н час стрельбы в КРОКУСЕ фсб создало образ новых "врагов", "недолюдей"

    150 трупов мирняка = 150 000 таджамобиков

    Все таджики = враги и предатели, они убили русских, мирных русских, невинных русских.

    Мы их кружили, паспорта выдавали, деньги давали чтобы они не умерли с голода в своем Таджикистане...

    Всех таджиков в ружье, на сво, как скот.
    Их ненавидят, их не жалко, у них паспорта и ВНЖ.
    Не идут на сво - в тюрьму, а из тюрьмы на сво.

    ЗІ.Жратву берите дней на 5ть, там с формой, после контракта уже будет сух пай.
     
  4. Schanz

    Schanz Oberst

    Messages:
    3,966
    Location:
    Украина
    Це їхня звичайна практика. Для збереження влади і контролю над стадом вони підуть на БУДЬ-ЩО.
    Вчасно найти ''потрібного'' ворога, провести теракт, кинути ''в топку'' потрібну кількість біомаси, розпалити ненависть до інородців...
    Ненависть до України вони культивували 8 років чи не з кожної праски або микрохвильовки. Удобрювали грунт для повномасштабної війни.
    Ще ось почекайте, ці упирі візьмуться і за казахів! І за молдован. Якщо в їх плані стане чергова ''малєнькая побєдоносная война''.
    Ця гангрена здатна на все.
     
  5. Carl Zebisch

    Carl Zebisch Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    41
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    62
    Messages:
    6,751
    Location:
    Bassarabia Cetatea-Alba
    Где-то я уже подобное видел "Наказується всім жидам міста Києва і околиць..." https://www.google.com/search?sca_e...B&biw=1366&bih=625&dpr=1#imgrc=u0YlNj_IuOQYXM
     
  6. Schanz

    Schanz Oberst

    Messages:
    3,966
    Location:
    Украина
    Або повість братів Стругацьких ''Жиды города Питера или невеселые беседы при свечах''...
    Не так суворо, як для ''київських'', але теж із тим самим підтекстом.
     
  7. остап киричок

    остап киричок Schütze

    Messages:
    0
    Location:
    україна
  8. це сталося після того як вони побачили ось це:
    [​IMG]
     
  9. Зверніть увагу! Згідно з державною статистикою Росії, майже мільйон громадян Таджикистану минулого року були зареєстровані в Росії як трудові мігранти.
    https://24tv.ua/terakt-krokusi-tadzhiki-rosiyi-teper-boyatsya-masovogo-vidpravlennya_n2523763


    зараз погарять російські дупки тому як таджики не тєрпіли і одразу візьмуться за ніж
     
  10. ДВ762

    ДВ762 Leutnant

    А це може бути лімон ножів... славна б була охота...
     
  11. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    47
    Лоты
      на продаже:
    6
      проданные:
    86
    Взагалі то пора таджикам сво в мацваабаді робити
     
  12. _AURUM_

    _AURUM_ Major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
  13. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Messages:
    244
    Location:
    Terra kozakorum
    Колись в армії були таджики, цілком адекватні люди.
     
  14. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Messages:
    3,621
    Location:
    Łódż, Polska
  15. ДВ762

    ДВ762 Leutnant

    тобто є надія що дістануть пчаки і почнуть шинкувати кацапчатину?
     
  16. YriSt1976

    YriSt1976 Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    246
    Location:
    Тернопіль
    Булоб цікаво. Басмачі можуть. Товаріщь Сухов вже не той.
     
  17. салабон 36

    салабон 36 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    493
    Location:
    Украина
    да нормально там все с мигрантами.
    дите в интернете губернатора или кого обозвал, так его с матерью депортируют по всей строгости закона на родину.
    два таджика с игрушечным автоматом пол города зашугали, им мелкий штраф за хулиганставо и извинения на камеру (по бумажке с трудом читают, бо языка не знают)
    скоро дойдет шо хер им кто толком сделает, и будут нас веселить, все чаще и чаще.

    еще шот кадырка падазрительна затихла с юным орденноносцем
     
  18. база

    база Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Messages:
    149
    Location:
    Україна, Драбів
    Тепер все зрозуміло :
    Отому бідному таджику, вухо не просто так відтяли. Там мабуть чіп був псіхотропний вмонтований. У кого є сумніви що до експертизи ?
     
  19. moranno

    moranno General-major

    Messages:
    6,492
    Location:
    Киев
    *⚡️За декілька хвилин команда хакерської групи "UA25" отримала доступ до більш ніж 100 російських сайтів*, — СтратКом ЗСУ.

    Ця хакерська атака завдавала збитків рф на понад 12 млрд доларів. На відновлення серверів та інформації піде багато часу та ресурсів.
     

    Images:

    IMG-7309178a44f330e2fd93f110c6cbcf8c-V.jpg
  20. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Messages:
    3,621
    Location:
    Łódż, Polska
  21. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Messages:
    3,621
    Location:
    Łódż, Polska
  22. Igor 21

    Igor 21 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    4,373
    Location:
    Zapor сity
    Двое детей застряли в трясине
     
  23. Igor 21

    Igor 21 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    4,373
    Location:
    Zapor сity
    В белгороде показали, как улучшилась их жизнь при путине
     
  24. Igor 21

    Igor 21 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    4,373
    Location:
    Zapor сity
    В Курской области по приказу главы сельсовета перед приездом губернатора застрелили щенка, чтобы «не мешался».

    Чиновница Горчакова лично загнала собаку в угол, после чего в него выстрелили из ружья. Игривый и не агрессивный щенок был талисманом местного Дома культуры.

    Понимаете? У них заложена программа любой ценой «обрадовать начальника».
     

    Images:

    upload_2024-3-31_11-32-26.png
  25. Igor 21

    Igor 21 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    4,373
    Location:
    Zapor сity
    Виконавцям теракту було вставлено чіпи
     
    tms, Аle_ks, Joker_1981 and 7 others like this.
  26. YriSt1976

    YriSt1976 Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    246
    Location:
    Тернопіль
    Муму 2.0. Замість того щоб завалити рабовласника вбивають слабших.