Добрий вечір камради хочу обміняти схп манліхер м95м на маузер к 98. Але в мене не звичний манліхер а німецька модернізація тобто перероблена під калібр 7.9х57.Ось тема Реставрация карабина манлихера м95 и винтовки м88| Сторінка 27 | REIBERT.info він багато чим відрізняється від звичайного м 95 наприклад на моєму м95м ствіл від маузера алевін теж унікальний він на 1 см коротше від звичайного мурзівського далі в ньому стоїть спеціальна унікальна фіксована планка для заряджання питається планками маузер з патронами патронник новий томущо знайшли з гільзою в комплекті 4 ммг набоя.Karabiner 505 (Italian or jugoslavian S-95) в мене югославська версія. Він із себе представляє німецьку переробку під армію рейху . їх залишились одиниці інформації дуже мало річ унікальна .Плюс в комплекті дам маустра який не дорого зробить ложе для нього томущо для моєї моделі ложе теж унікальне .Serbia Yugoslavia Mannlicher M95 Rifle and Carbine (hungariae.com)ось точна стаття про нього про клейма і все інше пишіть в лс все оригінал було викопане одним куском нічого не докупалось
обміняю макет сигнальної міни СМ, в комплекті металевий кілок і подвійний тросик. Міна пуста всередині, ніякої піротехніки немає, мув по дсв і корпус мув'а радянський плкстиковий (погнутий трохи). Втулка без капсюля, спрацьована.Короб для капсюлів детонаторів на обмін цікавлять лендлізні макети ручних гранат і підривачів(також цікавлять укупорки, важелі, кільця, частини запалів), механізми для запалювальних трубок, макети підривачів для інженерних боєприпасів.
обміняю: відпрацьовані димові (американські m18, m83, фінська, агнлійські), цинки з-під узргм, сумка від монки і клеймора, цікавлять з/ч по димових і осколкових лендлізних гранатах: корпуси, запали, важелі, кільця, цікавить відпрацьоване або деактивоване.
до обміну вище додам: учбову пг-9, макети стартових зарядів, пг-7 розрізна, прапор вдв, медицина(після підриву) цікавить: пульт радіомастер tx16 elrs, (прерогатива), radiomaster tx12 mk2, набір "збери сам fpv", цікавить 7"
Поміняю або продам, цікавлять FPv окуляри Sky zone, пульт Radiomaster На обмін є Тепловізор Пульсар потребує незначного ремонту кнопки включення Набір з 4 радірстанцій Моторола новий Приціл Дельта Тітаніум 6*24 з кольцами Люпольд кріпленням
обміняю учбові макети пг потрібно 3-4 таких механізмів як на фото(в повному комплекті), + цікавить нижче: (відпрацьовані, учбові, макети, тобто без вибухівки і тд): механічні лендлізні підривачі, всякі іноземні аналоги зтп, частини по НВУ-П "Охота", макети(учбові/деактивовані) мін сюрпризів/пасток(мс-4, мс5, мл-7, мл-8 і тд), пом3 (підривач, парашутик, касета/контейнер з проводами), спецпідривачі, трофейні інж.боєприпаси, підривачі серії взд, вуз(2/4/8), вук-2 і всякі цікаві інж.боєприпаси, гранатна тема (запали, корпуси, укупорки, трофейне і лендліз - осколкові і нелетальні: дим, газ, світлошумові);