Вітаю всіх! Підкажіть по такому мундиру? Схожий на німецький польовий часів ПСВ. Без ґудзиків та клапанів кишень. В районі плечей та грудей підбитий якимось матеріалом (ватою?) для ущільнення, щоб зробити поставку більш хвацькою. Є штампи різні. Таке враження, що це оригінальна річ, яка стала реквізитом в кіностудії.
Очень похож на Мундир обр.1910 г. для нижних чинов пехоты (кроме гвардейской и гренадер) отсутствие клапанов на карманах удивляет.
Ну цвет сукна - то что я называю "истинный фельдграу", а не то серо-зеленое говно которое почему то тоже именовали "фельдграу" после 1939 г.
На скільки мені відомо, під час Другої світової фельдграу був яким завгодно - від зеленого до коричневого. А от як в ПСВ у німців справи з кольорами сукна були - не дуже знаюся. Комради, що скажете - схоже на оригінал?
Крій трохи схожий на первушний, на спрощену модель початку 1915 року, потім пішли блузи зразка 1915 року. Обшлаги шведського типу, використовувались у Саксонії, Вюртенберзі, в саперів ніби теж такі обшлаги були, тільки випушка чорна і на комірі теж чорна. Підкладка була з бавовняної тканини. Де був знайдений, якщо не секрет?
Дякую за уточнения. Походження речі, на жаль мені не відоме. Зберігався в старого колекціонера в шафі. Каже - давно купив його на барахолці.