ГТО 2 та Динамо?

Тема у розділі 'Медалі та знаки', створена користувачем liman, 21 січ 2024.

  1. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
    Вітаю. Підкажіть щодо знаків по 41 році.
    Особливо цікавить Динамо. Це клуб чи спортивна секція?
     

    Images:

    IMG_20240121_170208.jpg
    IMG_20240121_170210.jpg
    IMG_20240121_170212.jpg
    IMG_20240121_170214.jpg
    IMG_20240121_170218.jpg
    IMG_20240121_170220.jpg
    IMG_20240121_170221.jpg
    IMG_20240121_170248.jpg
    IMG_20240121_170250.jpg
    IMG_20240121_170253.jpg
    VitalicBondarchuk1974 та флегМАТ подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Хрест за 25 років вислуги, на громадській службі. В рідній коробочці.
      3200 грн.
    2. Оригінал.1940 рік. Рідна стрічка,рідний футляр. Повний комплект. Хатнього зберігання. Все в ідеально...
      985 грн.
    3. Знак За піхотну атаку, в сріблі. Матеріал: цинк. Чудовий, коллекційний стан.
      3750 грн.
    4. Рыцарский Крест Железного Креста 1939 г. (нем. Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes) ------- Из личной к...
      603750 грн.
    5. Значок: Musikverein 60 Jahr. Jubilaum - Oberstein.
      200 грн.
  3. Advo70

    Advo70 Oberleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    786
    Лоти
      на продажу:
    800
      продані:
    1.798
    Повідомлення:
    1.944
    Адреса:
    Днепропетровск
    Подвеска от брелка Динамо Киев - это уже далеко не по 41-му, а ближе к 1990-м
     
    флегМАТ, Edles, liman та ще 1-му подобається це.
  4. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
    Ясн. Подумав так, бо було разом зі значками, що на фото по 41.
     
  5. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    58
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    104
    Повідомлення:
    5.435
    Адреса:
    Україна
    Доброго!
    Підвіска "Динамо" - 1990 рік, ГТО 2 ст. - 1946-1961 рр. імхо.
    З повагою,
     
    Останнє редагування: 21 січ 2024
    Gregson, \Lisovik/, Толян81 та 5 іншим подобається це.
  6. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
    Ого. Думав це по 41 бо все на те було схоже.
    Там розбитий шолом Ханхінголка була, траки т26, сталінця. Сокири зик 1940. Дорога відходу з оточення.
     
  7. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
    Дякую Динамо найшов такий брелок.

    По іншому то ніби
    Знак "Готов к ПВХО 2-ой ступени" обр.1935г
     
    флегМАТ подобається це.
  8. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    58
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    104
    Повідомлення:
    5.435
    Адреса:
    Україна
    ПВХО 2 ст. це той, що зліва на фото, він так, довоєнний, із втраченою колодочкою-літачком. ГТО 2 ст. на Вашому фото зправа.
     
    Bakay, флегМАТ, Мансур Львович та ще 1-му подобається це.
  9. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
    ГТО 2 помітив що теж є різні. Навіть є з крапкою після напису 2 ст. І є без крапки.