Ударник пистолета Star-B

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Андрей85, 8 кві 2017.

  1. Андрей85

    Андрей85 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    2373
    Лоти
      на продажу:
    22
      продані:
    4.914
    Повідомлення:
    562
    Адреса:
    Украина
    Попался вот такой девайс. Изделие оригинальное в отличном состояние. В комплекте боек и пружина. Подскажите стоимость.
     

    Images:

    DSC08910.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Вашему вниманию достаточно культовый предмет, металлическая банка из под шоколада “Scho-ka-kola” про...
      10000 грн.
    2. Пленочная камера Zeiss Ikon Box-Tengor. ======== Коробочного типа (бокс-камеры)Box Tengor — камеры д...
      2550 грн.
    3. Стан по фото. Клейма! Коробка!
      470 грн.
    4. Все, як на фото. Рідкісний предмет в колекцію!
      950 грн.
    5. Фотоапарат вінтажний старовинний виробництва Germany у відмінному стані.
      1300 грн.
  3. Андрей85

    Андрей85 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    2373
    Лоти
      на продажу:
    22
      продані:
    4.914
    Повідомлення:
    562
    Адреса:
    Украина
    буду рад любому мнению. Спасибо
     
  4. Obersturmbann

    Obersturmbann Obergefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    87
    Доброго дня. Ще є в наявності?
     
  5. RIHARD 77

    RIHARD 77 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    29
    Повідомлення:
    932
    Адреса:
    Україна Кривий Ріг
    Ви на дату створеня теми звертали увагу???
     
  6. Obersturmbann

    Obersturmbann Obergefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    87
    Звичайно, але річ не часта в наших краях.
     
  7. German Stein

    German Stein Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    13
    Повідомлення:
    2.369
    Адреса:
    киев
    Вiтаю. Ну той що? Автор теми вчора був на форумi. Хiба давнiсть теми не дає йому права вiдповiсти?
     
    Obersturmbann подобається це.