Ударник пистолета Star-B

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Андрей85, 8 кві 2017.

  1. Андрей85

    Андрей85 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    2370
    Лоти
      на продажу:
    24
      продані:
    4.914
    Повідомлення:
    562
    Адреса:
    Украина
    Попался вот такой девайс. Изделие оригинальное в отличном состояние. В комплекте боек и пружина. Подскажите стоимость.
     

    Images:

    DSC08910.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Книга: "Офіційні воєнні депеші 1915-1916". Німеччина.
      1000 грн.
    2. Оригінал. 1870 рік. Видано в Парижі. Французька мова. Записки з подорожі французького натураліста до...
      2235 грн.
    3. Книга старовинна виробництва Франціі 1840 +- роки.
      400 грн.
    4. Оригінал 1871 року. Львівське видання . Польською мовою. Курс лекцій для вивчення французької мови б...
      465 грн.
    5. Книга старовинна виробництва Франціі
      400 грн.
  3. Андрей85

    Андрей85 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    2370
    Лоти
      на продажу:
    24
      продані:
    4.914
    Повідомлення:
    562
    Адреса:
    Украина
    буду рад любому мнению. Спасибо
     
  4. Obersturmbann

    Obersturmbann Obergefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    87
    Доброго дня. Ще є в наявності?
     
  5. RIHARD 77

    RIHARD 77 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    19
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    29
    Повідомлення:
    932
    Адреса:
    Україна Кривий Ріг
    Ви на дату створеня теми звертали увагу???
     
  6. Obersturmbann

    Obersturmbann Obergefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    87
    Звичайно, але річ не часта в наших краях.
     
  7. German Stein

    German Stein Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    13
    Повідомлення:
    2.369
    Адреса:
    киев
    Вiтаю. Ну той що? Автор теми вчора був на форумi. Хiба давнiсть теми не дає йому права вiдповiсти?
     
    Obersturmbann подобається це.