Ножичок

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем enkolpion, 9 січ 2024.

  1. enkolpion

    enkolpion Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    561
    Всім миру злагоди та добробуту.
    Цікавить скільки можна попросити за такий ножик.
    До всіх з повагою
     

    Images:

    IMG_20240109_214317290.jpg
    IMG_20240109_214421511.jpg
    IMG_20240109_214448101.jpg
    IMG_20240109_214508359.jpg
    IMG_20240109_214534675.jpg
    IMG_20240109_214624641.jpg
    IMG_20240109_215623666.jpg
    IMG_20240109_215655594.jpg
    IMG_20240109_215720202.jpg
    IMG_20240109_215736083.jpg
    IMG_20240109_215750626.jpg
    IMG_20240109_215957412.jpg
    IMG_20240109_220008116.jpg
    IMG_20240109_220036088.jpg
    \Lisovik/ та ТарасМ подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Пряжка немецкая времён Первой мировой войны, в идеальном коллекционном состоянии, без единого изъяна...
      8000 грн.
    2. Армейская пряга ПМВ, Preussen,Kaiser. ------- Пряга Кайзеровской Армии, "Gott mit uns". Ла...
      7450 грн.
    3. Перша Світова війна. Пряжка загально - військова (піхотна).
      800 грн.
    4. Пряжка
      500 грн.
    5. Німецька пряжка часів ПСВ. Медальйон сучасна копія, виделка замінена. Ремінь з оригінальним зачепом...
      2200 грн.
  3. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.750
    Адреса:
    Запорожье
    Привіт! 300 грн. Як би так сказати, щоб не образити?
    Ніж, виробник, клеймо, сталь, закалка - гімно. Та ще і буде визнано експертизою холодною зброєю, так як форма "фінки НКВД", а її визнають зброєю. Отже, купити , щоб заховати , а носити не можно? (За умови, якщо товщина більша 2,6 мм.)
    Сталь для клапанів. Аналог 40х10С2М. Зроблено в м. Златоуст рашки. Зазвичай калять на твердість 55-57.
    Руків'я гарне. Я б купив заради руків'я, лезо викинув, замовив нове.
    Тест саме цієї сталі цього виробника -
     
    Останнє редагування: 10 січ 2024
  4. enkolpion

    enkolpion Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    561
    Дякую за відповідь.
    Від себе,краще залишити для себе дольками шаткувати яблука.
    З повагою!
     
    Олег Грабовский подобається це.
  5. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.750
    Адреса:
    Запорожье
    Там кут загострення такий, що буде яблука розколювати. І клеймо на лезі зовсім не "феншуйне" для кухні.
    Я висловив особисту думку. А Ви киньте на аукціон, можливо набере суму, яка Вас задовольнить. Купуєж народ для нафігась рашівські шеврони і одяг.
     
    \Lisovik/, Mihail Thalujnyi та Meuller подобається це.
  6. enkolpion

    enkolpion Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    561
    Ніц не маю до вашої думки.
    Нехай залишається на обійсті.
    Пересилання з пакуванням на Н.П.та накладною платою....,не має сенсу навіть для покупця.
     
  7. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.750
    Адреса:
    Запорожье
    Взагалі не проблема. Розкручуєте руків'я, знімаєте і висилаєте двома посилками.
     
    Николай 1981 подобається це.
  8. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.459
    Адреса:
    Лінія Арпада
    treal, kripers338, кучукаю та 7 іншим подобається це.
  9. klerik777

    klerik777 Hauptmann

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    2.253
    Адреса:
    Украина.Винница
    Стартуйте 750 грн на ауке...Там покажет кому надо тот даст больше...Просто время сейчас не легкое да и послепраздничное.Многие без бабла..С ув.
     
    treal, Acubens, кучукаю та 8 іншим подобається це.