Ножичок

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем enkolpion, 9 січ 2024.

  1. enkolpion

    enkolpion Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    561
    Всім миру злагоди та добробуту.
    Цікавить скільки можна попросити за такий ножик.
    До всіх з повагою
     

    Images:

    IMG_20240109_214317290.jpg
    IMG_20240109_214421511.jpg
    IMG_20240109_214448101.jpg
    IMG_20240109_214508359.jpg
    IMG_20240109_214534675.jpg
    IMG_20240109_214624641.jpg
    IMG_20240109_215623666.jpg
    IMG_20240109_215655594.jpg
    IMG_20240109_215720202.jpg
    IMG_20240109_215736083.jpg
    IMG_20240109_215750626.jpg
    IMG_20240109_215957412.jpg
    IMG_20240109_220008116.jpg
    IMG_20240109_220036088.jpg
    \Lisovik/ та ТарасМ подобається це.
    1. Распродаж коллекции . Кожа мягкая , крепкая . Длина ремня = 1 метр 8 см . Пряжка бронзовая . Лично с...
      400 грн.
    2. Стан по фото. Не бита, не ломана, без ремонтів та втручань. Багато оригінальної фарби фельдграу. При...
      4650 грн.
    3. Пряжка Гитлерюгенд раннего образца, производитель (Assmann RZM M4/39), в идеальном состоянии, в живу...
      12000 грн.
    4. Пояс німецький Африка
      20000 грн.
    5. Обсуждался здесь: https://reibert.info/threads/remen.1248885/ Был подреставрирован, потому что родны...
      800 грн.
  2. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.750
    Адреса:
    Запорожье
    Привіт! 300 грн. Як би так сказати, щоб не образити?
    Ніж, виробник, клеймо, сталь, закалка - гімно. Та ще і буде визнано експертизою холодною зброєю, так як форма "фінки НКВД", а її визнають зброєю. Отже, купити , щоб заховати , а носити не можно? (За умови, якщо товщина більша 2,6 мм.)
    Сталь для клапанів. Аналог 40х10С2М. Зроблено в м. Златоуст рашки. Зазвичай калять на твердість 55-57.
    Руків'я гарне. Я б купив заради руків'я, лезо викинув, замовив нове.
    Тест саме цієї сталі цього виробника -
     
    Останнє редагування: 10 січ 2024
  3. enkolpion

    enkolpion Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    561
    Дякую за відповідь.
    Від себе,краще залишити для себе дольками шаткувати яблука.
    З повагою!
     
    Олег Грабовский подобається це.
  4. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.750
    Адреса:
    Запорожье
    Там кут загострення такий, що буде яблука розколювати. І клеймо на лезі зовсім не "феншуйне" для кухні.
    Я висловив особисту думку. А Ви киньте на аукціон, можливо набере суму, яка Вас задовольнить. Купуєж народ для нафігась рашівські шеврони і одяг.
     
    \Lisovik/, Mihail Thalujnyi та Meuller подобається це.
  5. enkolpion

    enkolpion Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    561
    Ніц не маю до вашої думки.
    Нехай залишається на обійсті.
    Пересилання з пакуванням на Н.П.та накладною платою....,не має сенсу навіть для покупця.
     
  6. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.750
    Адреса:
    Запорожье
    Взагалі не проблема. Розкручуєте руків'я, знімаєте і висилаєте двома посилками.
     
    Николай 1981 подобається це.
  7. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.459
    Адреса:
    Лінія Арпада
    treal, kripers338, кучукаю та 7 іншим подобається це.
  8. klerik777

    klerik777 Hauptmann

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    2.253
    Адреса:
    Украина.Винница
    Стартуйте 750 грн на ауке...Там покажет кому надо тот даст больше...Просто время сейчас не легкое да и послепраздничное.Многие без бабла..С ув.
     
    treal, Acubens, кучукаю та 8 іншим подобається це.