Що це за снаряд?

Тема у розділі 'ВНП', створена користувачем Raider UA, 18 гру 2023.

  1. Raider UA

    Raider UA Schütze

    Повідомлення:
    3
    Адреса:
    Львів
    IMG-20231218-WA0006.jpg IMG-20231218-WA0005.jpg IMG-20231218-WA0004.jpg IMG-20231218-WA0003.jpg IMG-20231218-WA0002.jpg IMG-20231218-WA0001.jpg IMG-20231218-WA0006.jpg IMG-20231218-WA0005.jpg IMG-20231218-WA0004.jpg IMG-20231218-WA0003.jpg IMG-20231218-WA0002.jpg IMG-20231218-WA0001.jpg IMG-20231218-WA0002.jpg IMG-20231218-WA0001.jpg
     
    valerka подобається це.
    1. Одним лотом,все на фото
      250 грн.
    2. ММГ підривника
      400 грн.
    3. 300 грн.
    4. 55 грн.
    5. Предохранительный оловянный колпак для транспортирования шрапнельных снарядов. Клеймо Петербургского...
      350 грн.
  2. MiXaNiK

    MiXaNiK Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    870
    Лоти
      на продажу:
    30
      продані:
    1.973
    Повідомлення:
    3.074
    Адреса:
    Украина,Ильичевск
    45 мм.без балистичнского колпака..
     
    Alexandr167 та 250RIR подобається це.
  3. MiXaNiK

    MiXaNiK Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    870
    Лоти
      на продажу:
    30
      продані:
    1.973
    Повідомлення:
    3.074
    Адреса:
    Украина,Ильичевск
  4. Raider UA

    Raider UA Schütze

    Повідомлення:
    3
    Адреса:
    Львів
    Я так розумію, що та пустота знизу це відділ для вибухівки.
     
    valerka подобається це.
  5. MiXaNiK

    MiXaNiK Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    870
    Лоти
      на продажу:
    30
      продані:
    1.973
    Повідомлення:
    3.074
    Адреса:
    Украина,Ильичевск
    Совершенно верно..
     
    250RIR подобається це.