Що це за снаряд?

Тема у розділі 'ВНП', створена користувачем Raider UA, 18 гру 2023.

  1. Raider UA

    Raider UA Schütze

    Повідомлення:
    3
    Адреса:
    Львів
    IMG-20231218-WA0006.jpg IMG-20231218-WA0005.jpg IMG-20231218-WA0004.jpg IMG-20231218-WA0003.jpg IMG-20231218-WA0002.jpg IMG-20231218-WA0001.jpg IMG-20231218-WA0006.jpg IMG-20231218-WA0005.jpg IMG-20231218-WA0004.jpg IMG-20231218-WA0003.jpg IMG-20231218-WA0002.jpg IMG-20231218-WA0001.jpg IMG-20231218-WA0002.jpg IMG-20231218-WA0001.jpg
     
    valerka подобається це.
    1. Одним лотом,все на фото
      250 грн.
    2. ММГ підривника
      400 грн.
    3. 300 грн.
    4. Для антуража, в коллекцию - https://reibert.info/threads/chja-golova.878580/ Вес - 850 гр. Всего - 1...
      750 грн.
    5. 555 грн.
  2. MiXaNiK

    MiXaNiK Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    870
    Лоти
      на продажу:
    30
      продані:
    1.973
    Повідомлення:
    3.074
    Адреса:
    Украина,Ильичевск
    45 мм.без балистичнского колпака..
     
    Alexandr167 та 250RIR подобається це.
  3. MiXaNiK

    MiXaNiK Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    870
    Лоти
      на продажу:
    30
      продані:
    1.973
    Повідомлення:
    3.074
    Адреса:
    Украина,Ильичевск
  4. Raider UA

    Raider UA Schütze

    Повідомлення:
    3
    Адреса:
    Львів
    Я так розумію, що та пустота знизу це відділ для вибухівки.
     
    valerka подобається це.
  5. MiXaNiK

    MiXaNiK Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    870
    Лоти
      на продажу:
    30
      продані:
    1.973
    Повідомлення:
    3.074
    Адреса:
    Украина,Ильичевск
    Совершенно верно..
     
    250RIR подобається це.