Які вибрати лінзи для окулярів ?

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Knauss, 24 лис 2023.

  1. Knauss

    Knauss Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    609
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.092
    Повідомлення:
    12.475
    Адреса:
    Украина
    Вітаю ! Потрібна порада із вибором лінз для окулярів , є дуже багато фірм та виробників , а на яких саме зупинитися не знаю. Бюджет 2000 грн. Дякую
     
    1. Ложе резано но кусок есть все на фото с какой модели не в курсе
      500 грн.
    2. Не робочий. Відсутні деякі оригінальні елементи. Прошу оцінювати згідно фото. При потребі, надам дод...
      7500 грн.
    3. Ложе до пневматичної гвинтівки AN500 (Gamo) (без затильника) Також для саморобок, арбалетів, реконст...
      550 грн.
    4. В продажу мр 654, стилізований під иж-71. Пістоль у відмінному стані, механіка супер, переворонений...
      13900 грн.
    5. (в наявності 3 шт.)
      Свинцеві кульки до пневматичної гвинтівки періоду ссср. Ціна за упаковку.
      180 грн.
  2. Briter

    Briter Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.549
    Адреса:
    Lviv
    За такий бюджет нормальна тільки Корея. але тільки на скельця. Оправа окремо.
     
    Knauss подобається це.
  3. Tamerlan25

    Tamerlan25 Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    28
    Повідомлення:
    2.595
    В прошлом месяце покупал корейские на +2, без оправы, 3000. Качеством доволен. А если прогрессивные линзы то в 20.000 уложитесь с оправой.
     
    barabas51, Knauss та Briter подобається це.
  4. Роня

    Роня Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.726
    Брав лінзи вироб. Польша, але то було до війни.
    Як будете брати беріть з фотохромним покриттям (хамелеони)
     
    Knauss подобається це.
  5. Briter

    Briter Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.549
    Адреса:
    Lviv
    фотохром не всім потрібен і підходить. А ще з такими окулярами треба обережніше.
    І польські лінзи наближені по ціні до цейсу, тому в бюджет не влізуть.
     
    Knauss та Govtva подобається це.
  6. barabas51

    barabas51 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    807
    Адреса:
    Сталевий сейф
    я б не брав дешеві лінзи з покриттям, бо те покриття явно злізе в перший тиждень. Сам в окулярах і на них не раджу економити. Але в полях ношу дешеву оправу з нормальними полімерними лінзами, бо таких окулярів не шкода.
    В мене зараз ніби Nicon якийсь, але брав три роки тому, досі не затерті, хоча окуляри ношу майже постійно і інколи витираю полою халата.
     
    Knauss та Briter подобається це.
  7. Govtva

    Govtva Oberst

    Повідомлення:
    3.766
    Адреса:
    Украина,Полтава
    На своем опыте понял в этом году что нельзя покупать готовые очки,поцарапались за сутки.Заказал хорошую оправу и итальянские фотохромы правда вложился в 2500.
     
    Briter та Knauss подобається це.
  8. Корибут

    Корибут Gefreiter

    Повідомлення:
    48
    Адреса:
    Полтавская обл.
    Брав Корейські не сподобалися .Найбільше сподобалися Польські.
     
    Briter та Knauss подобається це.
  9. Briter

    Briter Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.549
    Адреса:
    Lviv
    бо польскі мають дуже схоже обладнання на цейс. В принципі і ціна схожа. Нормальні окуляри вилізуть в 10 тис все разом....
     
    Knauss подобається це.
  10. Hind244

    Hind244 Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    20
    Повідомлення:
    205
    Замовляв у Філмані влітку, Італія хамелеон вийшли близько 4 тис з оправою.
     
    Knauss подобається це.