ММГ граната ф-1

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Микита 2, 8 лис 2023.

  1. Микита 2

    Микита 2 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    139
    Доброго дня усім! Якого періоду та скіки може коштувати? (Не магнітится корпус , копана)
     

    Images:

    IMG_20231108_133254.jpg
    IMG_20231108_133258.jpg
    IMG_20231108_133303.jpg
    IMG_20231108_133309.jpg
    IMG_20231108_133314.jpg
    Николай Кашуба подобається це.
    1. 300 грн.
    2. Одним лотом,все на фото
      250 грн.
    3. ММГ підривника
      400 грн.
    4. Для антуража, в коллекцию - https://reibert.info/threads/chja-golova.878580/ Вес - 850 гр. Всего - 1...
      750 грн.
    5. (в наявності 8 шт.)
      По фото
      100 грн.
  2. Николай Кашуба

    Николай Кашуба Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    640
    А запал викручували?
     
    Микита 2 подобається це.
  3. Микита 2

    Микита 2 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    139
    Ні невикручував. Не чистив нічого з нею неробив
     
  4. Николай Кашуба

    Николай Кашуба Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    640
    Polisyaka подобається це.
  5. serebrynay puly

    serebrynay puly Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    60
    Лоти
      на продажу:
    41
      продані:
    150
    Повідомлення:
    17.736
    шось нагадує шкільну гранату....по здачи гто.....теж була накшталт алюмінію чи сілуміну....
     
    Killer-Igel, Otryta, Николай Кашуба та ще 1-му подобається це.
  6. Николай Кашуба

    Николай Кашуба Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    640
    По посиланні точно така ж була
    Саме так, вона і є
     
    Star64 та Микита 2 подобається це.