Личный знак

Dieses Thema im Forum "Медалі та знаки" wurde erstellt von plotnik, 19. Okt. 2023.

  1. plotnik

    plotnik Oberfeldwebel

    Beiträge:
    509
    Ort:
    Европа
    Доброго вечора! Личный знак ,на определение
     

    Images:

    20231019_202349.jpg
    20231019_202329.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Оригінал.1940 рік. Рідна стрічка,рідний футляр. Повний комплект. Хатнього зберігання. Все в ідеально...
      985 грн.
    2. Польова колодка: ХВЗ + Східний фронт. Трохи поїдена жуком.
      600 грн.
    3. вермахт
      800 грн.
    4. Медаль немецкая за участие в стрельбах .Надпись - 5.sieger Grevenbroich 1932.Медаль латунная посереб...
      700 грн.
    5. Знак трудового фронту(RAD). Таким дістався.
      500 грн.
  3. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    58
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    104
    Beiträge:
    5.435
    Ort:
    Україна
    Доброго!
    Це заготовка, по періоду може бути як довійна, так і аж до 60-х років. Без номеру частини важко сказати.
    post-16376-0-90276700-1441124216.jpg post-16376-0-90494700-1441124224.jpg
    З повагою,
     
  4. plotnik

    plotnik Oberfeldwebel

    Beiträge:
    509
    Ort:
    Европа
    Доброго!Ось ще один,я так розумiю з той же опери?
     

    Images:

    20231027_201923.jpg
    Bangalor gefällt das.
  5. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    58
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    104
    Beiträge:
    5.435
    Ort:
    Україна
    Мені це більше схоже на пожежний жетон (бачиться ніби 1 взвод связи). Колись у чергового парку була на стінці шафка із такими. Пожежний наряд мав перевірити стан сховища перед закриттям і тоді давав особі, що здавала сховище під охорону, його відповідний пожежний жетон, а та у свою чергу мала при здачі під охорону черговому парку. Знаю, що також у деяких частинах пожежні жетони здавалися начальнику варти.
    Місце знахідки часом не колишня військова частина?
     
  6. plotnik

    plotnik Oberfeldwebel

    Beiträge:
    509
    Ort:
    Европа
    Так, це колишня вiйськова частина
     
    Bangalor gefällt das.