Кирзові чоботи

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Omikron, 1 жов 2023.

  1. Omikron

    Omikron Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    137
    Лоти
      на продажу:
    246
      продані:
    332
    Повідомлення:
    318
    Адреса:
    Гадяч
    Доброго дня,знайшов у дядька такі кирзові чоботи,без дірок,підошва ціла,розмір 35,38(2шт)41,чи щось варті?Дякую. IMG_20231001_093145.jpg IMG_20231001_093201.jpg IMG_20231001_093227.jpg IMG_20231001_093241.jpg IMG_20231001_093324.jpg
     
    gheka, Otryta та Senya540 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. До Вашої уваги Тарілка під другі страви, зі столовой для составу бійців Wehrmacht. Тавро підглазурне...
      1450 грн.
    2. Вилка німецька для цивільних з клеймом виробника на війну до 1945 року. Нержавійка, непоганий стан.
      250 грн.
    3. Котелок мідний старовинний вінтажний виробництва Франціі Не тече. Вага 415 гр.
      650 грн.
    4. 600 грн.
    5. Предлагается кувшин под реставрацию.Есть клеймо
      850 грн.
  3. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    52
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.229
    Адреса:
    OSTWALL
    А они точно, все кирзовые ? По фото, вроде и яловые (юфтевые) присутствуют. Подошву покажите: там есть нюансы.
     
    gheka та Omikron подобається це.
  4. Omikron

    Omikron Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    137
    Лоти
      на продажу:
    246
      продані:
    332
    Повідомлення:
    318
    Адреса:
    Гадяч
    IMG_20231001_101257.jpg IMG_20231001_101327.jpg IMG_20231001_101352.jpg IMG_20231001_101419_1.jpg
     
    gheka та Otryta подобається це.
  5. Omikron

    Omikron Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    137
    Лоти
      на продажу:
    246
      продані:
    332
    Повідомлення:
    318
    Адреса:
    Гадяч
    На останньому фото підошви, чоботи якісь м'які.
     
    gheka та Otryta подобається це.
  6. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    52
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.229
    Адреса:
    OSTWALL
    Первые сапоги подходят на рекон (подошва с "пупырышками"). Последние, скорее всего - юфтевые. Но размеры не ходовые. Себе брал правильные кирзачи, в идеале, за 150 грн.
     
    gheka та Omikron подобається це.
  7. Omikron

    Omikron Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    137
    Лоти
      на продажу:
    246
      продані:
    332
    Повідомлення:
    318
    Адреса:
    Гадяч
    Дякую за допомогу,зрозуміло вивезу все на смітник.
     
    gheka, Otryta та Штурм подобається це.
  8. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    52
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.229
    Адреса:
    OSTWALL
    Да выставьте по 100 грн. и пусть стоят. Тут, на форуме, кто-то покупал хромовые и яловые. Может и договоритесь. На мусор всегда успеется.
     
    gheka та Omikron подобається це.
  9. Omikron

    Omikron Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    137
    Лоти
      на продажу:
    246
      продані:
    332
    Повідомлення:
    318
    Адреса:
    Гадяч
    Дякую,так і зроблю буде дядькові на Шнапс.
     
    Николай 1981, gheka, Лорд Грегори та 2 іншим подобається це.