Кирзові чоботи

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Omikron, 1 жов 2023.

  1. Omikron

    Omikron Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    137
    Лоти
      на продажу:
    246
      продані:
    330
    Повідомлення:
    318
    Адреса:
    Гадяч
    Доброго дня,знайшов у дядька такі кирзові чоботи,без дірок,підошва ціла,розмір 35,38(2шт)41,чи щось варті?Дякую. IMG_20231001_093145.jpg IMG_20231001_093201.jpg IMG_20231001_093227.jpg IMG_20231001_093241.jpg IMG_20231001_093324.jpg
     
    gheka, Otryta та Senya540 подобається це.
    1. Карабін. Німеччина.
      150 грн.
    2. (в наявності 4 шт.)
      Німецький зачеп на поясний ремінь. Оригінал! Сталь.
      400 грн.
    3. Лесной коп на берегу речушки . Размеры жетона = 62 х 23 мм . Цепь длиною = 44 см . Бронза . Вес ее =...
      170 грн.
    4. Фурнітура, одним лотом, все на фото
      400 грн.
    5. ЧАСТЬ фурнитуры на игрик материал сталь. Вермахт.
      210 грн.
  2. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    53
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.229
    Адреса:
    OSTWALL
    А они точно, все кирзовые ? По фото, вроде и яловые (юфтевые) присутствуют. Подошву покажите: там есть нюансы.
     
    gheka та Omikron подобається це.
  3. Omikron

    Omikron Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    137
    Лоти
      на продажу:
    246
      продані:
    330
    Повідомлення:
    318
    Адреса:
    Гадяч
    IMG_20231001_101257.jpg IMG_20231001_101327.jpg IMG_20231001_101352.jpg IMG_20231001_101419_1.jpg
     
    gheka та Otryta подобається це.
  4. Omikron

    Omikron Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    137
    Лоти
      на продажу:
    246
      продані:
    330
    Повідомлення:
    318
    Адреса:
    Гадяч
    На останньому фото підошви, чоботи якісь м'які.
     
    gheka та Otryta подобається це.
  5. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    53
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.229
    Адреса:
    OSTWALL
    Первые сапоги подходят на рекон (подошва с "пупырышками"). Последние, скорее всего - юфтевые. Но размеры не ходовые. Себе брал правильные кирзачи, в идеале, за 150 грн.
     
    gheka та Omikron подобається це.
  6. Omikron

    Omikron Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    137
    Лоти
      на продажу:
    246
      продані:
    330
    Повідомлення:
    318
    Адреса:
    Гадяч
    Дякую за допомогу,зрозуміло вивезу все на смітник.
     
    gheka, Otryta та Штурм подобається це.
  7. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    53
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.229
    Адреса:
    OSTWALL
    Да выставьте по 100 грн. и пусть стоят. Тут, на форуме, кто-то покупал хромовые и яловые. Может и договоритесь. На мусор всегда успеется.
     
    gheka та Omikron подобається це.
  8. Omikron

    Omikron Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    137
    Лоти
      на продажу:
    246
      продані:
    330
    Повідомлення:
    318
    Адреса:
    Гадяч
    Дякую,так і зроблю буде дядькові на Шнапс.
     
    Николай 1981, gheka, Лорд Грегори та 2 іншим подобається це.