ПТКМ-1Р

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Бек, 27 вер 2023.

  1. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    135
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    270
    Повідомлення:
    15.447
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    Вітаю :beer: щось вартує даний девайс ?
    Ммг міни ПТКМ-1Р , призначена для ураження бронетанкової техніки у верхню півсферу при проходженні її від місця встановлення міни.

    :rolleyes: нога для маштабу.
     

    Images:

    383823543_846002377153511_754859237036140544_n.jpg
    383339704_846002440486838_2979694980920840040_n.jpg
    383785053_846002433820172_6073509275596096675_n.jpg
    vulcan888, -Odessa-, Hollger та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Запропоную значок «Різдво до кожної оселі». Третій Рейх. Без ремонтів та реставрацій. Стан за фото.
      600 грн.
    2. Рыцарский Крест Железного Креста 1939 г. (нем. Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes) ------- Из личной к...
      603750 грн.
    3. WHW - свастика.
      100 грн.
    4. До вашої уваги німецька медаль "За військові заслуги" третього рейху 1939 року. - Всі пит...
      1250 грн.
    5. Спортивный знак Управляющий лошадью в серебре.Заколка рабочая.Клейма.Посеребренная латунь.оригинал.
      8500 грн.
  3. Николай Кашуба

    Николай Кашуба Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    640
    Часом,не з Гостомелю буде "гість"?))
     
    Бек подобається це.
  4. Николай Кашуба

    Николай Кашуба Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    640
    Була така,для орієнтиру ось Вам
    https://www.google.com/amp/s/reibert.info/lots-amp/trofejnaja-mina-ptkm-1r-srabotavshaja.1055988/
     
    Бек подобається це.
  5. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    135
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    270
    Повідомлення:
    15.447
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    запоріжський есклюзив :beer:
     
    иван777444333 та Николай Кашуба подобається це.
  6. Николай Кашуба

    Николай Кашуба Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    640
    От ,гівнюки-навезли гівна...
    Бережіть Себе.