Вітаю! Майстерня “Otaman”, знаходимося в Києві. Робимо швидко і якісно. Займаємось активними навушниками SORDIN, Peltor, Razor Walkers, Impact Sport та інші; Послуги: - ремонт, - встановлення різних кріплень (чебурашки, некбенд інші), - встановлення мікрофону на будь які активні навушники, - встановлення/заміна джек U174/U / Harris, - подовження/заміна проводів, - захист від вологи Телефони: 095-530-62-52 063-979-94-99
Немного не по теме. Есть наушники и рация Баофенг. Купил переходник с 2,5 мм на 3,5 мм. Вставляю в разъем наушников и в рацию (в разъем динамиков), не работает. Тишина в рации и тишина в наушниках (включить не забыл). Как заставить работать ?
Ми робили такі самі навушники Impact Sport з рацією Motorola R7A, можемо встановити на ваші навушники мікрофон і кабель з міл-джеком U174/U до РТТ кнопки і до вашої рації. одними перехідниками тут не обійтись.