Деактив Тоз бм

Discussion in 'Вогнепальна зброя та боєприпаси' started by yulic, Aug 24, 2023.

  1. yulic

    yulic Stabsgefreiter

    Messages:
    396
    Location:
    Ukraine
    Шановне Товариство.
    Товариш запитує як зробити. ТОЗ бм стан на - 4. Хоче деактивувати і повісити на стіну. Як краще зробити лайтовий "деактив"? Звісно щоб не попасти під санкції статті 263 КК

    Надіслано від мого YAL-L21, використовуючи Tapatalk
     
  2. Интересные лоты

    1. Нарезной дорн 9*18 6- нарезов , сталь 9хс твердость 60-65 едениц. Отличный инструмент
      900 грн.
    2. держатель разного рода инструмента от шомпола чистки , шила, до натфилей,материал Д-16 длинной 100мм...
      490 грн.
    3. Діапазон зусилля 220 г - 3,8 кг
      1800 грн.
    4. Нарезной Дорн 7.62*25 на 4 нареза, изготовлен со стали Р6М5 твердость 61 ед. Отполирован для скольже...
      1150 грн.
    5. Нова. Не використовувалась. Купувалась за 220 уе + доставка та митний збір вийшло 260 уе. Начальна...
      8000 грн.
  3. Олег Грабовский

    Олег Грабовский Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    39
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    80
    Messages:
    1,453
    Приветствую. А зачем вообще деактивировать? За незаконное хранение гладкоствола у нас админка, проще говоря штраф. Поэтому пусть висит как есть, а в случае изъятия пишет заявление, на оформление на себя или на деактивацию.
     
  4. old hunter 1

    old hunter 1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    17
    Лоты
      на продаже:
    5
      проданные:
    35
    Messages:
    3,162
    Location:
    Украина
    ТОЗ с документами, дозвіл на нього е?
     
  5. Basmach_k

    Basmach_k Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Messages:
    308
    Location:
    Київ, Україна
    263 за ТОЗ-БМ не буде, навіть якщо нічого не робити (якщо це не обріз, звісно).

    В мене деактивовано просвердлюванням дірок у патронниках, зняттям пружин і бойків. Цього стало достатнім для спеціаліста, щоб видати висновок.
     
    yulic, akms1974, Otryta and 1 other person like this.
  6. Олег Грабовский

    Олег Грабовский Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    39
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    80
    Messages:
    1,453
    Это не всем так везёт. И за новыми требованиями, штифты в стволе обязательны. Раньше стволы шли с пропилом, но теперь же пропил и 2 штифта. Да бы далеко не ходить, возьмём как пример Мосинки и SA от УОС.

    Вот так выглядит полностью, легальный ммг ружья. Зрелище не для слабонервных:
    https://reibert.info/threads/rushnicja-izh-54-58-mmg.1418255/#post-15611514
     
    qwerl12, kripers338, yulic and 2 others like this.
  7. yulic

    yulic Stabsgefreiter

    Messages:
    396
    Location:
    Ukraine
    дякую за рекомендації

    Надіслано від мого YAL-L21, використовуючи Tapatalk