Окопна творчість? 20 коп 1867 року

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем 33Саня33, 21 сер 2023.

  1. 33Саня33

    33Саня33 Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    42
    Адреса:
    Хмельницький
    Доброго дня! Прошу домоги у визначені даного предмету. Монета зрозуміло, але ініціали і корона для чого. Дякую!
     

    Images:

    IMG_20230820_222542.jpg
    IMG_20230820_222544.jpg
    IMG_20230820_222551.jpg
    Tartar подобається це.
    1. Лента MG-34 MG-42, на 50+ патронов Отправка по полной предоплате или оплате доставки в обе стороны...
      700 грн.
    2. Ящик МГ під реставрацію
      250 грн.
    3. Стан по фото. Не сиплеться, не реставрувалась. Довжина близько 80 см, на 50 набоїв. Чудовий оригінал...
      485 грн.
    4. Штатный оригинальный патронный ящик MG-34/42 с лентой на 250 патронов с макетами патронов. Ящик и л...
      8600 грн.
    5. Короб Максим Царь с холщовой лентой Состояние люкс Без ржавчины и окислов БА 1916
      9900 грн.
  2. SPupkin

    SPupkin Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    84
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    136
    Повідомлення:
    1.581
    Адреса:
    лес
    Скорее всего часть монисто.
    А зачем инициалы нацарапали спросить наверное надо было бы у того кто это сделал.......
    Но это уже невозможно......
     
    Polisyaka, qwerl12 та zubrik подобається це.
  3. 33Саня33

    33Саня33 Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    42
    Адреса:
    Хмельницький
    Дякую! Впринципі так і думав, але також не зрозуміло для чого корона та ініціали.
     
  4. lgg1969

    lgg1969 Oberleutnant

    Повідомлення:
    2.204
    Адреса:
    Тихий Омут
    Мне попадались кольца изготовленные подобным образом . Фотографии нужны ?
     
    Олег Грабовский подобається це.
  5. 33Саня33

    33Саня33 Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    42
    Адреса:
    Хмельницький
    Якщо можна для зразку. Дякую.
     
    Олег Грабовский подобається це.
  6. Polisyaka

    Polisyaka General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    45
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    101
    Повідомлення:
    5.377
    Адреса:
    десь у кущах
    Вітаю. Десь так. На фото якісь казашки, а були фото Українок - не знайшов.
     

    Images:

    пызньоцарськы.jpg
  7. 33Саня33

    33Саня33 Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    42
    Адреса:
    Хмельницький
    Дякую!
     
  8. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.015
    Адреса:
    Украина
    Погано шукали,Це намисто зветься САЛБА.
    https://uamodna.com/assets/articles/image/i/m/4/im48ukzi/fullsize.jpg Там цiкава традицiя,крещений дарував похресницi на Пасху по монетцi на придане.Ще це вважалося оберегом.
     
    Останнє редагування: 24 сер 2023
    TarASha, SergZSK, Bangalor та ще 1-му подобається це.
  9. 33Саня33

    33Саня33 Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    42
    Адреса:
    Хмельницький
    Дякую!
     
    toz1915 подобається це.
  10. 33Саня33

    33Саня33 Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    42
    Адреса:
    Хмельницький
    Комусь цікава така монетка для колекції? Чи це вже лом срібла?
     
  11. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.015
    Адреса:
    Украина
    Я з них збираю салбу.Так цiкавiше.Срiбло там бэлон низкого гатунку. IMG_20230824_100105.jpg
     
    Останнє редагування: 24 сер 2023
    SergZSK та 33Саня33 подобається це.
  12. lgg1969

    lgg1969 Oberleutnant

    Повідомлення:
    2.204
    Адреса:
    Тихий Омут
    Звиняюсь за затримку . Фотик кажется здох :( . Вот такие колечки из десяти копеек и полмарки . Из одной сумки . Были еще но где то валяются .
    DSCI0078.jpg DSCI0079.jpg
     
    Мансур Львович, \Lisovik/, TarASha та 4 іншим подобається це.
  13. 33Саня33

    33Саня33 Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    42
    Адреса:
    Хмельницький
    Можу відправити, якщо потрібно.
     
    toz1915 подобається це.
  14. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.015
    Адреса:
    Украина
    Не треба,пересил дороже.Та цiкаво зi своiх зiбрати.Збирайте i Ви,вони мають не Аби яку iсторiчну цiннiсть.До речi це Може Бути ще брелоком на ланцюжок годинника.Тому i корона i iнiциали власника.Рik вибран не випадково мабудь рiк народження власника.З пов.
     
    33Саня33, TarASha, SergZSK та ще 1-му подобається це.
  15. 33Саня33

    33Саня33 Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    42
    Адреса:
    Хмельницький
    Дякую! З повагою