Бутилочка з мастилом

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем nikolau7, 14 сер 2023.

  1. nikolau7

    nikolau7 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1102
    Лоти
      на продажу:
    363
      продані:
    2.501
    Повідомлення:
    2.264
    Адреса:
    центр України
    Доброго дня.
    Я так розумію , що це якась масльонка, але стікляна бутилочка:).Цікаво де нею користувались?можливо хто вкурсі.
    Написи як на бутилці, так і на кришці, кришечка латунна.
    Дякую.
     

    Images:

    IMG_20230814_081622.jpg
    IMG_20230814_081630.jpg
    IMG_20230814_081651.jpg
    IMG_20230814_081653.jpg
    IMG_20230814_081658.jpg
    IMG_20230814_081705.jpg
    IMG_20230814_081716.jpg
    IMG_20230814_081721.jpg
    IMG_20230814_081725.jpg
    IMG_20230814_081745.jpg
    IMG_20230814_081821.jpg
    IMG_20230814_081826.jpg
    IMG_20230814_081828.jpg
    gall 83, Oprishok, Roma_1985 та 2 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Немного почищено - помыто . Лично сам хорошо упаковываю все свои лоты!!! Лоты разбиваю и комбинирую...
      350 грн.
    2. 160 грн.
    3. Верхняя часть противотанковой мины. Лот 4. Запескоструена. Металл крепкий. Всё на фото. Для любых ц...
      800 грн.
    4. СОДЕРЖИМОЕ ИЗЪЯТО .РЕЗЬБА ОТЛИЧНАЯ.
      270 грн.
    5. Бакелитовая коробочка под 6 немецких взрывателей S. Mi. Z. 35. Внутри сохранилась этикетка.
      900 грн.
  3. lesnoided

    lesnoided Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    204
    Лоти
      на продажу:
    47
      продані:
    485
    Повідомлення:
    4.518
    Адреса:
    Обязательно лес
  4. nikolau7

    nikolau7 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1102
    Лоти
      на продажу:
    363
      продані:
    2.501
    Повідомлення:
    2.264
    Адреса:
    центр України
    gall 83, Мансур Львович та dimarik подобається це.
  5. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.976
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...а ніхто не заборонЯє налити туди мастила (звісно - після "Кельнської водИ")
    ...і кОрочок там на гвинтІ.
    ;)
     
    gall 83, Oprishok, Мансур Львович та 4 іншим подобається це.